Jesienne targi kosmetyków naturalnych Ekotyki - Katowice 29 września 2018. Jakie marki biorą udział i moje zakupy z krakowskiej edycji.


Ledwo ochłoneliśmy po targach w Krakowie, a już szykują się Ekotyki w Katowicach! W sobotę 29 września do Galerii Szyb Wilson oprócz naturalnych zakupów, goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć jogi i odpocząć w strefie foodtrucków. 

Linki do wydarzeń na Facebooku, tam można śledzić nowinki ogłaszane przez organizatorów wystawców: https://www.facebook.com/events/206819874016785 

To już druga edycja targów na Śląsku. O pierwszej pisałam tu → EKOTYKI - SPOTKAJMY SIĘ 26 MAJA 2018 W KATOWICACH. LISTA WYSTAWCÓW Z LINKAMI. Jest mi bardzo miło, że po raz kolejny mogłam objąć patronatem wydarzenie w Katowicach. Świetnie, że szerzy się idea kosmetyków naturalnych, wyrabianych ręcznie z pasji.



Poniżej lista wystawców. Klikając w link obok nazwy, zostaniecie przeniesieni do strony marki.

1. Amilie Mineral Cosmetics → amilie.pl
2. Annabelle Minerals → www.annabelleminerals.pl
3. Asoa → www.asoa.pl
4. Aquafarina Fermenti → www.kosmetykachlebowa.pl
5. Balja → balja.pl
6. Bartos Cosmetics → bartoscosmetics.com
7. Biofemme → biofemme.pl
8. Bosphaera → www.facebook.com/bosphaera
9. Chic Chiq → chicchiq.com/pl
10. Cyrulicy → cyrulicy.pl
12. Derma → 4organic.pl
13. Domowy Kosmetyk → www.domowykosmetyk.pl
14. Dr Duda → www.drduda.pl
15. Drogą Natury → www.facebook.com/droganatury
16. Earthnicity Minerals → www.earthnicity.pl
17. Ecolore → ecolore.pl
18. Eko Lila → ekolila.pl
19. E-Fiore → www.e-fiore.pl
20. Eukaliptusowy → eukaliptusowy.pl
21. Ginger Organic → sklep.4organic.pl/pl/c/GingerOrganic
22. Hola Care → www.facebook.com/HOLAcare
23. Idea25 Hennet → idea25.pl
24. Jasmin → www.drogeriejasmin.pl
25. Jovely → jovely.pl
26. K.P. Namboodiri’s → kpnamboodiris.com
27. Klareko → klareko.com
28. Kostka Mydła → kostkamydla.pl
29. La Fare 1789 → biolander.com/la-fare-1789
30. La-Le → la-le.pl
31. Leafy → leafy.pl
32. Local Beauty → www.facebook.com/belocalbeauty
33. Ma.Chon → www.purenaturaltouch.pl
34. Manufaktura Mewa → manufakturamewa.pl
35. Maroko Produkt → www.marokoprodukt.pl
36. Mydlarnia u Franciszka → www.ufranciszka.pl
37. Mydło Stacja → www.mydlostacja.pl
38. Natu Handmade → natuhandmade.pl
39. Natural Secrets → naturalsecrets.pl
40. Nature Queen → naturequeen.co
41. Naturalne Mydła Wiedeńskie → mydlawiedenskie.pl
42. Orientana → www.orientana.pl
43. Pixie Cosmetics → pixiecosmetics.com
44. Plantea → plantea.pl
45. Pracownia Dotyk Kreacji → dotyk-kreacji.pl
46. Purite → www.shop.purite.pl
47. Rapan Beauty → www.rapanbeauty.pl
48. Ringana → www.ringana.com
49. Sape → sklep.sape.com.pl
50. Savon Cosmetics → www.savon-cosmetics.pl
51. Scandia Cosmetics → scandiacosmetics.pl
52. Seei Bio → www.seeibio.pl
53. Senkara → senkara.pl
54. Shy Deer → shydeer.sklep.pl
55. TianDe → www.tiande.pl
56. Wytwórnia Mydła → www.wytworniamydla.pl
57. Veoli Botanica → veolibotanica.pl
58. Your Natural Side → yournaturalside.eu

Ponad 50 stoisk to wyzwanie by nie oszaleć i czuć się przytłoczonym ogromem produktów, które nas tam przywitają. Osobą, które wybierają się na targi, radziłabym w pierwszej kolejności przejrzeć swoje kosmetyczki i półki z zapasami. Sprawdzić co się kończy, co by się przydało uzupełnić. Następnie przejrzeć asortyment marek - tutaj specjalnie podlinkowałam Wam ich sklepy i zrobić listę produktów, które Was zainteresowały i chcielibyście zobaczyć/kupić. Poniżej zostawię Wam jeszcze moje typy, które moim zdaniem warto zobaczyć :) Moje spostrzeżenia po kilku edycjach targów - w większości marki przygotowują promocje i obniżają ceny swoich produktów. Często przywożą ze sobą nowe produkty, które swoją premierę mają właśnie na targach (tutaj przydaje się mieć listę, by nie popłynąć). Na miejscu można obejrzeć i powąchać testery co daje rozeznanie przy niezdecydowaniu, którą wersję zapachową wolimy. Oczywiście możemy również liczyć na doradzenie się sprzedawcy przy wyborze odpowiedniego produktu do nas (idealny przy doborze podkładów mineralnych).

Osobiście mogę polecić zwrócić uwagę stosika z produktami mineralnymi (sama używam Annabelle Minerals i sobie chwalę). Bardzo dobrze wspominam serum dla koneserów marki Asoa i maseczkę od ChicChiq. Z Maroko Produkt polecam olej z opuncji i ich czarne mydło. Polecam też zajrzeć na stoisko Eko Lila, która przyjedzie z produktami do kąpieli Sweet Bath! Szczerze polecam również zajrzeć na stoisko Scandia Cosmetics. Uwielbiam ich kremy do rąk z 25% masłem shea. Mają też bardzo przyjemną linię Coton i pięknie pachnące mydła w płynie. Produkty, które mnie zaciekawiły na krakowskich stoiskach znajdziecie → RELACJA Z JESIENNEJ EDYCJI TARGÓW KOSMETYKÓW NATURALNYCH EKOTYKI KRAKÓW 2018. PRODUKTY, KTÓRE MNIE ZACIEKAWIŁY ORAZ SPOSTRZEŻENIA. BARDZO DUŻO ZDJĘĆ!

I na koniec moje zakupy z krakowskiej edycji Ekotyków. 


Marka La-Le zaciekawiła mnie już przy przeglądaniu ich e-sklepu i chciałam zobaczyć ich asortyment na żywo. Koniecznie chciałam kupić ich maskę peel-off pod oczy, która szalenie mnie zaintrygowała. Samo stoisko uginało się od ilości kosmetyków. Skromna, ale zarazem elegancka szata graficzna i niesamowicie ciekawe składy. Po miłej rozmowie ze sprzedawcami trafiły do mnie jeszcze krem do twarzy z olejkiem z opuncji figowej i maska błotna z czarnuszki.



Na liście zakupowej miałam odżywczy krem na noc i padło na krem z rokietnikiem i maliną Sunny Touch od Republiki Mydła. Użyłam go już kilka razy i powiem Wam, że zapowiada się świetnie! Na stoisku bardzo miło się rozmawiało i do zakupów dostałam próbki mydełek oraz jedno, które powędruje do mojej mamy.


Na stosiku Cashee Naturals skusiłam się na puder do kąpieli o zapachu trawy cytrynowej i wanilii. Do zakupów dostałam próbki dwóch olejków.


Na stoisku Cherry Soap skusiłam się na ich pachnącą arbuzem kulę do kąpieli.


Na stoisku Majru, Veoli Botanica i Orientano dostałam kilka próbek, po rozmowie i przedstawieniu się jako patronat medialny wydarzenia.


Zakupiłam intrygujący mnie preparat na bazie ozonowanej oliwy z oliwek - Ozonfix.


Stoisko Ministerstwa Dobrego Mydła kusiło wszystkim, ale ostatecznie wyszłam stamtąd z hybdrolatem oczarowym.


Nie dałam rady odejść od stoiska Senkara bez pięknie pachnącego musu bananowgo.


Serum do rzęs na bazie olejku rycynowego od razu trafiło na moją listę przy przeglądaniu oferty marki e-FIORE. Do zakupów dostałam kilka próbek, które z miłą chęcią wypróbuję.

Próbowałam ograniczać się z zakupami i wybrać tylko produkty, które dobijają dna. Nie było to łatwe, bo wiele kosmetyków kusiło. Widzieliście zresztą w poprzednim wpisie ile ciekawych produktów znalazłam na stoiskach wystawców w minioną sobotę. Jednak co się odwlecze to nie uciecze ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger