PauLinki - ciekawe wpisy, z którymi warto się zaznajomić.

Pierwszy tego typu wpis opublikowałam początkiem lipca. Bardzo ucieszyło mnie, że pomysł Wam się spodobała i został tak ciepło przyjęty. W tej serii nie chodzi mi o faworyzowanie czy podlizywanie się osobom, których teksty polecam. Podobnie jeżeli jakiś wpis tutaj nie podlinkowałam, nie znaczy to, że mi się w ogóle nie podobał. Idea PauLinków miała być prosta - chodzi o posty, które dały mi do myślenia, które poruszyły ważny (według mnie oczywiście) temat. Jeżeli wszystko już jasne, to przejdźmy dalej.


Zacząć chciałam od wpisu Ani z bloga Kosmeologika → CELLULIT, ROGOWACENIE OKOŁOMIESZKOWE, ZASKÓRNIKI, ZBĘDNE OWŁOSIENIE - MOJE NIEZAWODNE SPOSOBY! [KOSMETYCZKI JEJ NIENAWIDZĄ] POZNAJ JEDEN PROSTY TRIK! Od razu Was uprzedzę, że nie znajdziecie tam typowych rad jak pozbyć się wymienionych mankamentów. Po przeczytaniu tekstu, zdałam sobie sprawę jak mam wyprany mózg! Tak, wiem, że to ostre słowa, ale dokładnie tak się poczułam. Z każdej strony atakują nas idealne wyfotoszopowane zdjęcia ludzkiego ciała, pokazujące kanon piękna do którego mamy dążyć i podziwiać. Najmniejsze nawet odchylenie od standardu jest uznawane za coś nieakceptowalnego. Patrząc w lustro zawsze dostrzega się coś, co nam się nie podoba, co odbiega od ustalonego kanonu piękna. Nagle dochodzi do takiej paranoi, że krępujące jest ubranie krótkich spodenek, a o stroju kąpielowym nawet nie wspominając, bo przecież cellulit, pęknięte naczynko na udzie czy blizna pod kolanem nas "szpecą". No przecież co powiedzą inni?! Dążenie do idealnej, nieskazitelnej cery, do idealnej wagi itp., itd. Po przeczytaniu wpisu zaczęłam się zastanawiać czy na prawdę jest się czego wstydzić i czy niektóre "mankamenty" trzeba po prostu zaakceptować.

Teraz skupcie się i przypomnijcie sobie kiedy ostatnio robiłeś/robiłaś badania krwi i moczu? A inne podstawowe badania, które warto by wykonać co jakiś czas? Ten temat porusza Anastazja w BADANIA OKRESOWE DLA KOBIET. SPRAWDŹ, CZY WYKONAŁAŚ JE WSZYSTKIE. Zastraszające jest fakt, że tak mało kobiety chodzi regularnie do ginekologa by wykonać cytologię czy USG piersi. Drodzy czytelnicy takie badania mogą uratować życie! Proszę Was pilnujcie siebie i swoich bliskich by nie zapominali i nie odwlekali wizyt na badania kontrolne. 

Agnieszka z kolei zawsze rozwije nasze wątpliwości dotyczące składów kosmetyków. Tym razem na tapetę idą produkty z aloesem. Serdecznie polecam przeczytać jej tekst 99% ALOESU W ALOESIE - JAK TO MOŻLIWE?

Każdy chce poznać przepis na sukces. A gdyby poznać przepis jak dobrze prowadzić swoje konto na Instagramie? Oczywiście nie każdy prowadzi swoje social media, albo niekoniecznie zależy mu na zdobywaniu tysięcy obserwatorów. Nie mniej jednak fajnie jest poznać jak działa jeden z platform. Tego dowiedzieć możemy się we wpisie Alicji Instagramowe rady dla influencerów! Wszystko czego nauczyłam się na szkoleniu w Londynie!

Na koniec zostawiłam tekst, który miał znaleźć się jeszcze w poprzednim wpisie w tej serii. Chodzi mianowicie o RELACJA Z WYCIECZKI DO FABRYKI YANKEE CANDLE W CZECHACH Ani z bloga Po Tej Stronie Lustra mogła na własne oczy zobaczyć, że słynne świeczki, które zawładnęły internetem są teraz produkowane również w Czechach.


Dziękuje za uwagę, Na koniec pochwalę się jeszcze własną domeną! Nawet nie wiecie jak się cieszę, że  w końcu zdecydowałam się na ten krok :) Życzę Wam milej lektury i mam nadzieję, że w kolejnym wpisie z tej serii znajdziecie dla siebie coś ciekawego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY