Ekotyki - jesienna edycja targów kosmetyków naturalnych, 22/23 wrzesień Kraków. Linki do marek biorących udział i na co polecam zwrócić uwagę.


Witajcie w tą piękną niedziele! Śpieszę donieść, że już w przyszły weekend w Krakowie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych. Tym razem impreza będzie trwała dwa dni, także każdy zainteresowany będzie mógł sobie na spokojnie dobrać, czy odwiedzi stoiska w sobotę czy w niedzielę między godziną 11 a 19. Miejsce wydarzenia to praktycznie sam krakowski rynek, a mianowicie Pałac Czeczotka na ulicy Świętej Anny 2. Jeszcze fajniejszą wiadomością jest to, że wstęp na targi jest bezpłatny. Mam jeszcze informacje, że dla pierwszych 300 osób, które odwiedzą targi 22.09, Drogeria Pigment rozda kupony rabatowe do swoich sklepów! Dla osób które są ze Śląska mam również dobrą nowinę! Ekotyki zawitają do Katowic 29 września, ale o tym napiszę w osobnym poście. Na razie zapamiętajcie sobie datę ;)



Jest mi ogromnie miło, że po raz drugi zostałam patronatem medialnym wydarzenia. Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądały poprzednie edycję, zapraszam do zapoznania się z moim wcześniejszymi wpisami.

EKOTYKI - WIOSENNE TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH 10.03.2018 KRAKÓW - JAKIE MARKI BIORĄ UDZIAŁ I CO POLECAM ZOBACZYĆ

RELACJA Z KRAKOWSKICH TARGÓW KOSMETYKÓW NATURALNYCH - EKOTYKI + MOJE ZAKUPY

EKOTYKI - TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH 30.09.2017 KRAKÓW - JAKIE MARKI BIORĄ UDZIAŁ I CO POLECAM ZOBACZYĆ

MINI RELACJA Z TARGÓW KOSMETYKÓW NATURALNYCH EKOTYKI W KRAKOWIE I CO Z NICH PRZYWIOZŁAM

Przypomnę jeszcze, że  Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas - wegetarianki, miłośniczki naturalnej pielęgnacji, psów i dobrego dizajnu. Pomysł na targi zrodził w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i szukała naturalnych zamienników ulubionych produktów z drogerii. 22 i 23 września odbędzie się już trzecia edycja Ekotyków w Krakowie, a 29 września druga edycja w Katowicach.

Sama Karolina zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu tak - Otul się odżywczymi masłami do ciała, rozgrzewaj naturalnymi peelingami, zrób zapasy pachnących świec i mydeł, olejków do ciała, kremów i innych eko-mikstur. Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi - tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych ale też po prostu się potargujesz :)


Linki do wydarzeń na Facebooku, gdzie organizatorzy zostawiają ciekawe informacje na temat wystawców oraz czekających na gości niespodzianki:






Poniżej lista wystawców. Obok zostawiam Wam linki do ich e-sklepów, stron, bądź stron Facebookowych, jeżeli ktoś jeszcze własnej strony nie posiada.

1. Alkemie - www.alkemie.com/pl
2. Annabelle Minerals - www.annabelleminerals.pl
3. Asoa - www.asoa.pl
4. Azeta Bio - www.azetabio.pl
5. Balja - balja.pl
6. Biofficina Toscana - www.biofemina.pl
7. Biofemme - biofemme.pl
9. Cashee Naturals - casheenaturals.pl
10. Cherry Soap - www.cherry-shop.pl
11. Domowy Kosmetyk - www.domowykosmetyk.pl
12. Dr Duda - www.drduda.pl
13. Earthnicity Minerals - www.earthnicity.pl
14. Ecolore - ecolore.pl
15. E-Fiore - www.e-fiore.pl
16. Essences - essences.com.pl
17. Eukaliptusowy - eukaliptusowy.pl
18. Ezti Candles - ezti.pl
19. Fair Squared - www.namaqua.pl/kosmetyki
20. Fresh & Natural - freshandnatural.pl
21. Herbs & Hydro Pure - tradycyjnemydlo.pl
22. Hola Care - bleuet.pl
23. Idea25 Hennet - idea25.pl
24. Iossi - www.iossi.eu
25. Jan Barba - janbarba.com
26. Jovely - jovely.pl
27. Kej - www.kej.pl
28. Kostka Mydła - kostkamydla.pl
29. La-Le - la-le.pl
30. Loving Eco - www.lovingeco.pl
31. Ma.Chon - www.purenaturaltouch.pl
32. Majru - majru.com
33. Manufaktura Mewa - manufakturamewa.pl
34. Maroko Produkt - www.marokoprodukt.pl
35. Ministerstwo Dobrego Mydła - http://www.ministerstwodobregomydla.pl
36. Męska Wyspa - meskawyspa.pl
37. Mydlarnia u Franciszka - www.ufranciszka.pl
38. Mydło Stacja - www.mydlostacja.pl
39. Natu Handmade - natuhandmade.pl
40. Naturalne Mydła Wiedeńskie - www.facebook.com/naturalnemydlawiedenskie
41. Ondo Pracownia - ondopracownia.pl 
42. Orientana - www.orientana.pl
43. Ozonfix - www.ozonfix.com 
44. Piteraq - pl.piteraq.bio 
45. Pixie Cosmetics - pixiecosmetics.com
46. Plantea - plantea.pl 
47. Pracownia Dotyk Kreacji - dotyk-kreacji.pl
48. Purite - purite.pl
49. Purity Herbs - www.chillybeauty.pl
50. Republika Mydła - republikamydla.com
51. Senelle - senelle.pl
52. Senkara - senkara.pl 
53. Sensum Mare - sensummare.pl
54. Shy Deer - www.shydeer.pl
55. Szmaragdowe Żuki - szmaragdowezuki.pl
56. Why Not? Handmade Cosmetics - whynotcosmetics.com www.facebook.com/blacksheepkosmetyki
57. Veoli Botanica - veolibotanica.pl 
58. Your Natural Side - yournaturalside.eu

Jestem świadomo, że w czasie trwania wydarzenia jest gwarno, tłoczno i przez to można czuć się zagubionym. Sama serdecznie polecam przejrzeć sobie na spokojnie marki i zapoznać się z ich asortymentem przed targami. Na miejscu produkty, które nas zainteresowały możemy zobaczyć na żywo, dotknąć, powąchać testerów i skonsultować się. 

Ode mnie mogę polecić zapoznanie się z minerałami, gdzie na pewno zostaną nam dobrane odpowiednie odcienie i wykończenia produktów. Sama używam minerałów i pędzli do ich nakładania od Annabelle Minerals. Serdecznie polecam  rozśweitlające wykończenie podkładu mineralnego. Miałam serum dla koneserów marki Asoa i faktycznie fajnie się spisywało pod podkładem mineralnym. Chętnie zobaczę co nowego przygotowali w swojej ofercie. Polecam zajrzeć na pięknie pachnące stoisko Fresh&Natural z ich ciekawą pastą do mycia twarzy. Z IOSSI używałam serum pod oczy, a także serum do twarzy. Jestem ciekawa ich  kremu do twarzy Aksamitna Róża. Dojrzałam na liście Maroko Produkt, a stamtąd używam olej z opuncji figowej, który jest rewelacyjny. Podobnie jak czarne mydło do twarzy i olej arganowy. No i na koniec nie mogę nie wspomnieć o Ministerstwie Dobrego mydła z wspaniałym oleju malinowym i śliwkowym, półkulach do kąpieli i hydrolacie różanym. Widziałam w ofercie nowe hydrolaty i serum róża-malina, którego jestem szalenie ciekawa.

Powyższe polecane przeze mnie produkty używałam i sprawdziły się u mnie. Polecenia nie są w żaden sposób sponsorowane! Są to moje subiektywne odczucia.

Jeżeli chodzi natomiast o produkty, które mnie zaciekawiły i chciałabym na targach sprawdzić sobie ich testery, wziąć próbki, a nawet kupić ;) to kremy marki Domowy Kosmetyk, pięknie wyglądające mydła i kule do kąpieli marki Cherry Soap, świece Cashee Naturals. Z marki E-Flore zaciekawiło mnie serum do rzęs. Chętnie zapoznam się w końcu z produktami Jan Barba i asortymentem sklepu Jovely.pl. Koniecznie muszę powąchać hydrolat waniliowy od Kostki Mydła i dopytać się na stoisku marki La-Le o maskę peel off pod oczy. Loving Eco zaciekawiło mnie swoją serią kosmetyków różanych. Mydło Stacja zainteresowała mnie wbrew nazwie nie mydłami, a olejami i hydrolatami, szczególnie malinowym. Marka Ozonfix z kolei ma ciekawy produkt w ofercie, a mianowicie preparat składający się z oliwy i ozonu. Piteraq to marka z naturalnymi, ekologicznymi kosmetykami kolorowymi. Chętnie zapoznam się też z produktami marki Plantea, Senkara, Why Not? Handmade Cosmetics - szczególnie ich miętową pomadką do ust oraz marką Veoli Botanica, a także Your Natural Side.

W takim razie mam nadzieję, do zobaczenia na targach i życzę udanych łowów ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger