Ekotyki - Targi kosmetyków naturalnych 30.09.2017 Kraków - jakie marki biorą udział i co polecam zobaczyć.

Bardzo się cieszę, że targi kosmetyków naturalnych odbywają się w Krakowie po raz kolejny. W marcu tego roku odbyła się bodajże pierwsza edycja. Pisałam o niej w tym poście → TARGI KOSMETYKÓW EKOLOGICZNYCH W KRAKOWIE, ZAKUPY NA STOISKU MINISTERSTWA DOBREGO MYDŁA.

Tym razem targi odbędą się w sobotę 30 września od 11 do 18:30, ponownie FORUM Przestrzenie ul. Marki Konopnickiej 28 w Krakowie. Dla osób spoza Krakowa - budynek Forum łatwo odnaleźć, jest dość charakterystyczny. Z Dworca Głównego najlepiej dostać się na przystanek Centrum Kongresowe i stamtąd przejść parę metrów bulwarem wiślanym. Wstęp na targi jest bezpłatny.


Na targach pojawi się więcej marek niż ostatnio. Sporo z nich jest dla mnie totalnie nowych, o których wcześniej nie słyszałam. Jest to świetna okazja, żeby poznać nowych wytwórców. Zapoznać się z kosmetykami dzięki testerom i próbkom, a także oczywiście kupić produkty ciężko dostępnych stacjonarnie.Na plakacie nazwy marek, które wystawiają się na targach wypisane są bardzo drobnym drukiem. Dla ułatwienia poniżej zamieszczam je jeszcze raz, wraz z linkami do ich stron, by móc zapoznać się z ich asortymentem przed pójściem na targi:Mam ochotę zobaczyć stoiska marek, które są mi zupełnie nieznanych. Głównie jednak chciałabym uzupełnić kosmetyczkę o produkty Ministerstwa Dobrego Mydła, a także chętnie zajrzę na stoisko IOSSI, Fresh & Natural, Wytwórnia Mydła, Orientana, Harmonique, Fresh & Natural, AnnaBelle Minerals i pozostałe marki mineralne.
Zdjęcie pochodzi ze strony wydarzenia EKOtyki

Zdjęcie pochodzi ze strony wydarzenia EKOtyki

Zdjęcie pochodzi ze strony wydarzenia EKOtyki

Mam nadzieję do zobaczenia na targach! Kto się wybiera? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY