Blogerskie marki i sklepy on-line z kosmetykami część III

To już trzecia część tego typu wpisu. Wyszukiwanie tego typu informacji sprawia mi niezwykłą frajdę. Pokazuje to jak z pasji blogowania można przejść do swojego biznesu lub najlepiej połączyć te dwie rzeczy. Ciężko znaleźć samemu takie miejsca w sieci, dlatego warto o nich wspomnieć. Sama kilka miejsc znalazłam dzięki wpisie Agaty. Jeżeli nie widzieliście moich wcześniejszych wpisów na ten temat, zostawiam do nich linki - wystarczy w nie kliknąć i przeniesie Was do tego wpisu.A teraz kolejna porcja ciekawych sklepów i marek prowadzonych przez blogerki beauty. 

Czarszka

A dokładniej Paulina Patalas jest bloguje i prowadzi swój kanał na You Tube, gdzie m.in. pokazuje jak samemu ukręcić kosmetyki. Od niedawna otworzyła swój sklep internetowy, gdzie  można kupić zrobione przez nią balsamy do mycia twarzy. Sama jestem szalenie ciekawa tych produktów :)

czarszka.pl

Willow Botanics

Marka Willow jest świeżynką jest na rynku. Właścicielką marki jest Marika z bloga Le Bleuet Blog. Z bloga wiem, że wszystkie kosmetyki będą wegańskie, pozbawione substancji syntetycznych jakiegokolwiek rodzaju, a formuły będą self-preserving. Nie będzie oleju palmowego, za to będzie pH najbardziej przyjazne dla skóry, a bezpieczeństwo zapewnią badania dermatologiczne.
 
facebook.com/willowbotanics

Klaudyna Hebda

Na blogu Klaudyny dowiemy się jak używać zioła, jak zrobić swój własny kosmetyk. Prócz tego napisała książkę → Ziołowy Zakątek oraz prowadzi sklep internetowy. W sklepie można znaleźć między innymi ciekawe olejki eteryczne.
 
sklep.klaudynahebda.pl
Herkbeauty

Właścicielem sklepu Herkbeauty jest Patrycja, która prowadzi blog BeautypediaPatt. Nazwa sklepu jest od imienia futrzanego przyjaciela Patrycji - kota Herkulesa. Co w nim można znaleźć? Przede wszystkim produkty, które Patrycja sama lubi - kosmetyki naturalne i lakiery hybrydowe. 
 
Herkbeauty.pl

Sophieczerymoja 

Blog sophieczerymoja.com prowadzony jest przez dwie przyjaciółki: Monikę i Olę, których pasją stała się pielęgnacja włosów. Dziewczyny prowadzą sklep z produktami do włosów, ale znajdziemy na nim również naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy.
sophieczerymojasklep.pl

Na piękne włosy

Sklep internetowy Agnieszki Niedziałek, która prowadzi bloga wwwlosy.pl. Asortyment ogranicza się tylko do produktów włosowych. Znajdziemy tutaj mnóstwo marek i produktów, które ja sama pierwszy raz widzę na oczy.
  
napieknewlosy.pl

Jestem ciekawa czy znacie te miejsca? A może robiliście już tam zakupy? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY