O MNIE

Cześć!

Bardzo mi miło, że zajrzałeś/zajrzałaś na Not too serious blog i mam nadzieję, że zostaniesz tu ze mną na dłużej. Chciałabym, żebyś się tutaj drogi Czytelniku dowiedział ciekawych i przydatnych rzeczy, spędził miło czas.

Jeżeli masz jakiekolwiek spostrzeżenia, zastrzeżenia, pytania, śmiało do mnie napisz → nottoseriousblog@gmail.com :) 

Kim jestem?


Mam na imię Paulina, aktualnie mieszkam w Krakowie - mieście królów i smogu ;) Bloga zaczęłam prowadzić, ponieważ chciałam podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami na temat nowinek kosmetycznych, sposobów pielęgnacji czy makijaży. Traktuje to miejsce jak swego rodzaju urodowy pamiętnik - zapisuje w nim opinię na temat zużytych produktów. 
Lubię testować nowości kosmetyczne, technologiczne czy spożywcze. Podobają mi się wszelaki DIY i kreatywne spędzanie czasu. Uwielbiam jeździć na rowerze, spocić się na ćwiczeniach ;) Kocham podróżować i poznawać nowe miejsca, szczególnie z perspektywy lokalnej, niekoniecznie typowo turystycznej. Jestem czechofilem, kocham pandy, koale, wydry i kozy! Tak na prawdę to uwielbiam wszystkie zwierzęta. Mogę w kółko oglądać Przyjaciół i grać w planszówki. 

Mój profil urodowy 


Cera: mieszana (strefa T lubi się świecić), wrażliwa, naczynkowa.
Oczy: brązowe
Włosy: półdługie, cienkie, proste, niefarbowane, suche, skłaniające się do niskoporowatych.
Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger