EKOTYKI - WIOSENNE TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH 10.03.2018 KRAKÓW - JAKIE MARKI BIORĄ UDZIAŁ I CO POLECAM ZOBACZYĆ.


10 marca po raz trzeci w Krakowie odbędą się targi kosmetyków naturalnych EKOTYKI. Miałam przyjemność być na jesiennej edycji. Relację z targów możecie znaleźć klikając w link → MINI RELACJA Z TARGÓW KOSMETYKÓW NATURALNYCH EKOTYKI W KRAKOWIE I CO Z NICH PRZYWIOZŁAM. 

Wiosenna edycja targów Ekotyki będzie miała tym razem miejsce w Skład Długa - a dokładnie w lokalu na parterze budynku przy ul. Długiej 72 w Krakowie. Wstęp dla odwiedzających jest darmowy. Łatwo i szybko będzie dostać się na miejsce z Dworca Głównego czy z Rynku. Spacer zajmie około 3 minut, można również wygodnie podjechać tramwajem na przystanek Nowy Kleparz, który jest tuż za rogiem. 

W tej edycji mogę pochwalić się współpracą, która polega na patronacie medialnym wydarzenia. Jest mi niezmiernie miło wspierać tak fajną inicjatywę jaką są targi kosmetyków naturalnych! 

Chciałabym Wam przybliżyć pokrótce organizatorkę targów - Karolinę Kiepas.  Ekotyki to jej autorski pomysł. Karolina jest wegetarianką, miłośniczką naturalnej pielęgnacji, psów i dobrego dizajnu. Pomysł na targi zrodził się 2 lata temu, gdy postanowiła zmienić swoją pielęgnację i szukała naturalnych zamienników ulubionych produktów z drogerii.
Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Dają możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi - okazja by załapać się na wyjątkowe promocje, skorzystać z rabatów i ofert specjalnych ale też by po prostu się potargować :) W tej edycji Ekotyki nawiązały współpracę z portalem TrustedCosmetics, dzięki czemu podczas targów 10 marca zostaną wręczone statuetki w plebiscycie Twórcy Piękna 2018. W konkursie udział bierze 18 wystawców. osować można do 4 marca na stronie www.trustedcosmetics.pl . 

A teraz najważniejsza informacja - wiosennej edycji targów będziemy mogli zobaczyć stoiska ponad 50 wystawców

Poniżej kompletna lista (klikając w nazwę zostaniecie przeniesieni na profil Fb danej marki) :
Cieszy mnie fakt odwiedzenia znanych mi marek takich jak Ministerstwo Dobrego Mydła z ich wspaniałymi  olejkami, hydrolatami, IOSSI - wspaniałe kremy i sera do twarzy, Fresh&Natural - cudnie pachnące produkty do ciała. Chętnie zajrzę do Annabelle Minerals i wypróbuję ich produkty mineralne do makijażu, sprawdzę asortyment i promocje na stoisku Sylveco. Bardzo się cieszę z obecności trudniej dostępnych marek i totalnie dla mnie nowych nazw. Nie omieszkam odkręcić każdy słoik i buteleczkę by sprawdzić zapach, konsystencję. Wypytać się sprzedawców o informacje o produktach, bo właśnie targi to idealna miejsce na rozmowę z twórcami o ich kosmetykach!   

Więcej o markach dowiecie się na Facebookowej stronie Ekotyków → www.facebook.com/ekotyki/


Aby być na bieżąco polecam zapisać się na utworzone wydarzenie na Facebooku → fb.com/events/Ekotyki - Targi Kosmetyków Naturalnych - Wiosna

Śledzić Instagram targów → instagram.com/ekotyki/ gdzie na pewno będzie sporo  informacji odnośnie wydarzenia oraz mój Instagram, gdzie zamierzam zrobić relację na Instastories :)

Już nie mogę się doczekać targów! 
Wybieracie się na wydarzenie? 
Dajcie koniecznie znać poniżej w komentarzu! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY