Meet Bloggers czyli blogerski dzień kobiet w Rybniku - relacja ze spotkania oraz prezentacja upominków


W pierwszą sobotę marca pojechałam do Rybnika. Takie pierwsze zdanie przychodzi mi do głowy w trakcie pisania tego postu :) Pojechałam, ponieważ dostałam zaproszenie od Oli z bloga Świat Aleksandry na blogerskie spotkanie o zacnej nazwie Meet Bloggers. Ola zorganizowała spotkanie w Rybniku w restauracji Kassandra. Miejsce to jest bardzo klimatyczne, w moim odczuciu bardziej przypomina karczmę, w której serwują swojskie jedzenie. Dla naszej jedenastki miałyśmy wydzielony spory kąt restauracji, do której nikt nam nie zaglądał :)

restauracjakassandra.pl

restauracjakassandra.pl
W spotkaniu udział wzięły:


1. Aleksandra - Świat Aleksandry
3. Alicja - Poradnik bezradnik

5. Ania - Aneczka Blog
8. Malwina Optymalistka
9. Sylwia Matczysko


Po zjedzeniu obiadu, przystąpiliśmy do oficjalnej części spotkania. Pierwszą pozycją na planie była prezentacja z pokazem zabiegu marki ACIDBOOST. Zabieg składał się z czterech kroków. Pierwszy, to złuszczanie i przygotowanie skóry do zabiegu. Drugi krok, to nałożenie na twarz żelowego koktajlu z kwasami, którego zadaniem było odświeżenie, napięcie i rozjaśnienie skóry. Po zmyciu kwasów przyszedł czas na trzeci krok - maseczkę. Maska kojąco-wyciszająca ukoiła i nawilżyła skórę po nałożeniu kwasów. Czwarty, i ostatni krok, to nałożenie kremu wyciszającego, który także ma działanie łagodzące i nawilżające.

Kolejnym punktem spotkania była prezentacja Malwiny, w której pokrótce przedstawiła nam produkty marki O2SKIN.

Ostatnim punktem była niespodzianka, która przygotowała dla nas Ola. Mogłyśmy samodzielnie wykonać dla siebie dwa peelingi z naturalnych składników - m.in. sól. cukier, herbata, kokos, olejki, oliwa, Masło Shea. Najsłodsze w tym wszystkim były malutkie słoiczki podarowane przez Olę, do których mogłyśmy nasze umieszane peelingi zapakować. By całość była jeszcze bardziej estetyczna, do ich zapakowania dostałyśmy kawałeczek folii i różową wstążkę.Po plotkach, kawie i czymś słodkim (pokonała mnie ogromna porcja szarlotki na ciepło) Ola przekazała każdej z nas upominki od sponsorów. Ogrom prezentów zaskoczył wszystkich i w tym momencie cieszyłam się, że przyjechałam samochodem :) Po spotkaniu pojechałam prosto do swojego rodzinnego domu, gdzie mama od razu przejrzała wszystkie paczki. Po zrobieniu zdjęć, od razu dostała część produktów do testowania ;)Poniżej znajdziecie wszystkich sponsorów oraz zdjęcia upominków wraz z linkami. Wystarczy, że klikniecie w linki, a zostaniecie przeniesieni do stron firm. Dziękuję dziewczynom za miłą spędzoną sobotę :) 

BIOLONICA (strona / Facebook)


BIOLINEA (strona / Facebook)


ACIDBOOST (strona / Facebook)


LAURA CONTI (strona / Facebook)


O2SKIN (strona / Facebook)


CUCCIO (strona / Facebook)


HUGME (strona / Facebook)


DS. COSMETICS (strona / Facebook)
ELFA PHARM (strona / Facebook)


ONLY BIO (strona / Facebook)DUCRAY (strona / Facebook)
A-DERMA (Facebook)NOX NAILS (strona / Facebook)


AKADEMIA PAZNOKCIA (strona / Facebook)


CHIC CHIQ (strona / Facebook)


RABLE (strona / Facebook)ROSSMANN POLSKA (strona / Facebook)


EQUALAN (strona / Facebook)


SILCARE (strona / Facebook)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY