Ekotyki edycja wiosenna Kraków 7-8 marca 2020 - podlinkowana lista wystawców, plan targów i moje typy

Cześć w marcu! W powietrzu już czuć wiosnę, a więc czas na Ekotyki. Ponownie mam przyjemność objąć patronatem medialnym wydarzenie. Ta edycja jest wyjątkowo! Tym razem jest połączona z targami Bohemian, gdzie będzie można zobaczyć dodatki i akcesoria w stylu Boho. Idealny pomysł na spędzenie Dnia Kobiet - wpaść w nadchodzący weekend do Krakowa i odwiedzić Forum Wydarzeń, szczególnie, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatne! Poniżej zostawiam Wam piękny plakat, gdzie znajdziecie nazwy wystawców, a ja by Wam pomóc przygotować się do zakupów, podlinkowałam wszystkie marki. Sama lubię prześledzić asortyment wcześniej i przygotować sobie szkic listy zakupowej, by później zweryfikować ją na miejscu. 



Lista wystawców:
  1. Alchemia Lasu - fb/alchemialasu
  2. Alkemie - www.alkemie.com/pl
  3. Alkemilla - biolinea.pl/alkemilla
  4. AlmCo -
  5. Amilie Minerals - amilie.pl
  6. Argan House - arganhouse.pl
  7. Asoa - www.asoa.pl
  8. Avant Gardiste - avant-gardiste.eu
  9. Athalia - athalia.pl
  10. Azeta Bio - mamytomy.pl/Azeta-Bio.html
  11. Balja - balja.pl
  12. Bartos Cosmetics - bartoscosmetics.com
  13. Be The Sky Girl - betheskygirl.com
  14. Beauty Mama - beautymamasense.pl
  15. Bio Agadir - BioAgadirFrance
  16. Bioleev - bioleev.com
  17. BioUp - bioup.pl
  18. Bioleev - www.bioleev.sklep.pl
  19. Biotika - biotika.pl
  20. Bosphaera - www.facebook.com/bosphaera
  21. Brooklyn Groove - www.brooklyngroove.com
  22. Candle Craft - candlecraft.com.pl
  23. Chic Chiq - chicchiq.com/pl
  24. Chitosan - chitosan.pl
  25. Couleur Caramel - ecoandlife.pl/produkty
  26. Creamy - creamy.pl
  27. Dolina Czeremchy - www.kanwa.edu.pl/dolinaczeremchy
  28. Domowy Kosmetyk - www.domowykosmetyk.pl
  29. Dr Duda - www.drduda.pl
  30. Dworzysk - dworzysk.pl
  31. Earthnicity Minerals - www.earthnicity.pl
  32. Ecolore - ecolore.pl
  33. eFiore - www.e-fiore.pl
  34. Eukaliptusowy - eukaliptusowy.pl
  35. Ezti Candles - ezti.pl
  36. Fabrykaty - www.fabrykaty.eu
  37. Fresh & Natural - freshandnatural.pl
  38. From a Friend - www.facebook.com/FromaFriend
  39. Gal - www.gal.com.pl
  40. HelloEco - helloeco.pl
  41. Idea Toscana - www.facebook.com/Idea-Toscana
  42. Iossi - www.iossi.eu
  43. Jan Barba - janbarba.com
  44. Jardin Cosmetics - www.jardincosmetics.com -
  45. Kaerel - fb/Kaerel-Skin-Care-Polska
  46. Kire Skin - kireskin.com
  47. Klareko - klareko.com
  48. Kosmetyka Chlebowa - kosmetykachlebowa.pl
  49. La-Le - la-le.pl
  50. LovingEco - lovingeco.pl
  51. L'Occitane - pl.loccitane.com
  52. Majru - majru.com
  53. Manaika - www.manaikanaturalcosmetics.com.pl
  54. Manufarma - manufarma.com
  55. Manaslu Outdoor - manasluoutdoor.pl
  56. Manufaktura Natura - manufakturamewa.pl
  57. Mawawo - mawawocosmetics.com
  58. Ministerstwo Dobrego Mydła - www.ministerstwodobregomydla.pl
  59. Męska Wyspa - meskawyspa.pl
  60. Mira Kosmetyki - mirakosmetyki.pl
  61. Moistry - moistry.pl
  62. Mokosh - www.mokosh.pl
  63. My Rocky Dust - fb/myrockydust
  64. Mydlarnia u Franciszka - www.ufranciszka.pl
  65. Mydłem Malowane - mydlemmalowane.pl
  66. Mydłostacja - www.mydlostacja.pl
  67. Nami - www.nami24.pl
  68. Natu Handmade - natuhandmade.pl
  69. Naturologia - naturologia.pl
  70. Natural Secrets - naturalsecrets.pl
  71. Nineczka Majóweczka - nineczkamajoweczka.bieszczady.pl
  72. Nova Kosmetyki - novakosmetyki.pl
  73. Nowe Kosmetyki - nowakosmetyka.com
  74. Olivia Plum - www.oliviaplum.pl
  75. Orientana - www.orientana.pl
  76. Papilio Naturals - papilionaturals.pl
  77. Phlov - www.phlov.com
  78. Plantea - plantea.pl
  79. Polli Organic - polliorganics.pl
  80. Pracownia Dotyk Kreacji - dotyk-kreacji.pl
  81. Ringana - www.ringana.com
  82. Republika Mydła - republikamydla.com
  83. Salto Natural - www.saltonatural.com
  84. Sape - www.sape.com.pl
  85. Senelle - senelle.pl
  86. Senkara - senkara.pl 
  87. Sensum Mare - sensummare.pl
  88. Si Si Bee - sisibee.pl
  89. Soap Szop - www.soap-szop.pl
  90. Sylveco - sylveco.pl
  91. Szmaragdowe Żuki - szmaragdowezuki.pl
  92. Terra Zdrój - terra-zdroj.pl
  93. Trawiaste - www.trawiaste.eu
  94. Veoli Botanica - veolibotanica.pl
  95. Wielorazówka - www.wielorazowka.pl
  96. Your Natural Side - yournaturalside.eu
  97. Ziolove - ziolove.pl
  98. Że ĄĘ - zeae.pl
To nie wszystko! W tej edycji czeka nas nowość - Akademia Kultury Piękna, którą przygotował Partner wydarzenia - Drogeria Pigment. Prócz specjalnej strefy, gdzie kupicie kosmetyki i spotkanie specjalistów takich marek jak D'Alchemy, Shy Deer, Ovium, PuroBio, MakeMeBio, Anwen, 4Szpaki, Clochee, Lynia, Zuzii, Nature Queen, The Ordinary oraz Alkemie, możemy liczyć na darmowe prelekcje i wykłady - szczegółowy harmonogram poniżej.




Zostawiam Wam jeszcze link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki: www.facebook.com/events/EKOTYKI

Bardzo chętnie pobuszuje po stoiskach, szczególnie, że sporo marek jest dla mnie totalną nowością. Widziałam np. u Candle Craft zapachy do samochodów - koniecznie muszę powąchać. Podobnie jak świece sojowe. Jestem ciekawa jakie nowości i promocje przygotowały dla nas marki. Zastanawiam się nad ściereczkami powlekanymi woskiem pszczelim do pakowania żywności. Muszę zakupić mydło chlebowe, które już mi się kończy, podobnie jak krem do twarzy czy pomadki do ust. Będę szukać serum z olejem z opuncji, fajnymi produktami do mycia. Wyczekujcie relacji na Instagramie i mam nadzieję do zobaczenia w weekend!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY