Nowość Golden Rose - puder do brwi w kredce, porównanie kolorów.


Od zawsze starałam się dbać o brwi. Pamiętam jak regulowałam koleżankom brwi na przerwach w szkole, później na studiach a także mamie w domu. Sama początkowo tylko regulowałam brwi pęsetą bez ich malowania. Od minimum sześciu lat lubię je jednak, w zależności od noszonego makijażu podkreślić. Brwi potrafią zmienić rysy twarzy i nadać jej delikatny lub srogi wyraz. Lubię eksperymentować i próbować różnych formuł - pudrów, żeli, kredek, flamastrów czy pomad. Tym razem mam dla Was coś jeszcze innego - puder w kredce! A dokładnie Eyebrow Powder Pencil od Golden Rose

Marka wypuściła 6 odcieni, które zaprezentuje Wam poniżej. Jeżeli interesujecie się makijażem i byliście już na stoisku Golden Rose, kojarzycie pewnie, że posiadają oni już jakiś czas w asortymencie pudry do brwi. Zamknięte są w pojedynczym opakowaniu z dołączonym mini pędzelkiem zakończonym mini spiralką, którą nawiasem mówiąc od razu po rozpakowaniu zgubiłam ;) Gama kolorystyczna pudrów to 7 odcieni i bogatsza o odcień 107, który jest ciemnym, prawie czarnym odcieniem brązu. 

Cena kredki to 25,90 zł


Wracając do pudrów w kredce - bardzo podoba mi się to, że nowy produkt trafia do nas zabezpieczony folią. Mamy pewność, że nie był otwierany przed dotarciem w nasze dłonie. Dodatkowo folia szczelnie chroni przed dopływem powietrza i wilgoci. Kredka zakończona jest spiralką do wyczesywania nadmiaru produktu. Spiralka jest bardziej szczoteczkowa, jeżeli tak to mogę ująć niż np. w Longstay Precise Browliner. Ma to jednak sens, ponieważ Longstay jest bardziej tłusta i potrzebuje dokładniejszej spiralki, w przeciwieństwie do pudrowego produktu jaki mamy w tym przypadku. Osobiście dobrze mi się pracuje zamieszczoną szczoteczkową spiralką i nie mam problemu z wyczesywaniem brwi.

Kolory kredek Eyebrow Powder Pencil

  • 101 BLONDE- ciepły, jasny brąz
  • 102 SABLE- chłodny, średni brąz 
  • 103 TAUPE- chłodny, jasny brąz 
  • 104 BRUNETTE- chłodny, ciemniejszy brąz
  • 105 BROWN- ciepły, średni brąz
  • 106 EBONY- chłodny, ciemny brąz
Od lewej strony na wszystkich zdjęciach znajduje się 101 Blonde, 102 Sable, 103 Taupe, 104 Brunette, 105 Brown, 106 Ebony.Na dole jeszcze zdjęcie, bez obróbki i filtrów przy świetle dziennym. 


Moim ulubionym kolorem jest 104 Brunette, to w tym odcieniu czuję się najlepiej. Puder zdecydowanie wybacza dużo, łatwo nim podkreślić brwi. Co do efektu jaki daje, powiedziałabym, że jest on delikatny, ale wyrazisty. Chodzi mi o to, że nie dorysujemy pudrem pojedynczego włoska, ale ładnie wypełnimy obszar brwi. Przy wersji standardowej pudru trzeba umieć operować cienkim pędzelkiem, w przypadku tej kredki mamy ułatwioną pracę i pozbywamy się dodatkowych narzędzi typu pędzelek i spiralka. Eyebrow Powder Pencil to produkt 2w1 - puder i spiralka. Kredka będzie fajną opcją na wyjazd by wrzucić ją do kosmetyczki. Trzeba tylko pamiętać o jej zaostrzeniu. Tutaj pojawia się jeszcze dodatkowy problem - fakt posiadania temperówki. Dla mnie to jedyny minus tego produktu. Kredki używam już dwa miesiące i muszę przyznać, że jest super wydajna. W porównaniu np. z konturówką Longstay, praktycznie jej nie ubywa po umalowaniu brwi. Jeżeli chodzi o trwałość to nie mam jej nic do zarzucenia. W trakcie upałów pozostawała na swoim miejscu, aż do demakijażu. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY