Ekotyki - spotkajmy się 26 maja 2018 w Katowicach. Lista wystawców z linkami.

Jeżeli jesteście ze Śląska lub mieszkacie niedaleko i nie macie planów na przyszłą sobotę, polecam wybrać się do Katowic na Targi Kosmetyków Naturalnych EKOtyki. Jest to pierwsza edycja w tym mieście! Wydarzenie będzie miało miejsce w Galerii Szyb Wilson a wstęp na targi jest darmowy. Świetny sposób na spędzenie czasu z mamą, przyjaciółką lub siostrą :)

Jest mi niezmiernie miło, że ponownie mogę objąć patronatem medialnym tak świetną inicjatywę jaką są EKOtyki! Bardzo się cieszę, że Karolina (Organizatorka) wychodzi poza Kraków by inni też mogli zapoznać się z świetnymi polskimi markami naturalnymi. Jednakże mam nadzieję, że już jesienią targi powrócą do Krakowa ;)

Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądały krakowskie targi, zapraszam do zapoznania się z wcześniejszymi wpisami.

I Edycja Jesień Kraków

II Edycja Wiosna Kraków


Na targach możecie zobaczyć stoiska 70 wystawców i ponad 100 marek kosmetyków naturalnych - polskich i zagranicznych! Na miejscu czekają Was niespodzianki - darmowe próbki, prezenty, spotkania ze specjalistami i wiele atrakcji! 

Poniżej podlinkowałam wszystkich wystawców, by przed targami móc na spokojnie przejrzeć ich asortyment, stworzyć listy zakupowe czy po prostu zorientować się co dana marka tworzy.

Lista wystawców:

  1. Achae → veganiccosmetics.com/pl/achae
  2. Aquafarina Fermenti → www.shamasa.pl
  3. Asoa → asoa.pl
  4. Auna → www.aunavegan.pl
  5. Balja → balja.pl
  6. Bartos Cosmetics → bartoscosmetics.com
  7. Bioana → bioana.pl
  8. BioFemme → biofemme.pl
  9. Biofficina Toscana → www.biofemina.pl/biofficina-toscana
  10. Bioselect → www.bioselectpolska.pl
  11. Bleuet Naturel → bleuet.pl/pl/
  12. Bosphaera → www.facebook.com/bosphaera
  13. Cares Body → www.caresbody.pl
  14. Cashee Naturals → casheenaturals.pl
  15. Cherry Soap → www.cherry-shop.pl
  16. Chic Chiq →→chicchiq.com/pl
  17. Derma & Ginger Organic → 4organic.pl
  18. Domowy Kosmetyk → www.domowykosmetyk.pl
  19. Earthnicity Minerals & BioAgadir → www.earthnicity.pl
  20. Ecolore → ecolore.pl
  21. eFiore → www.e-fiore.pl
  22. Efasoil & Efavit →www.kremyznatury.pl
  23. Essences → essences.com.pl
  24. Eukaliptusowy → eukaliptusowy.pl
  25. Ezti Candles → ezti.pl
  26. Fresh & Natural → freshandnatural.pl
  27. From a Friend →www.facebook.com/FromaFriend
  28. Idea Toscana → www.facebook.com/Idea-Toscana
  29. Iossi → www.iossi.eu
  30. Kej → www.kej.pl
  31. K.P.Namboodiri's → www.facebook.com/KPNambodiris
  32. Kostka Mydł→ kostkamydla.pl
  33. La-Le → la-le.pl
  34. Local Beauty → www.facebook.com/belocalbeauty
  35. LovingEco → www.lovingeco.pl
  36. Ma.Chon → www.facebook.com/purenaturaltouch.ma.chon
  37. Majru Natural Cosmetics → www.majru.com
  38. Manufaktura Mewa → manufakturamewa.pl
  39. Manufaktura Natura → manufakturanatura.com/pl
  40. Ministerstwo Dobrego Mydł→ www.ministerstwodobregomydla.pl
  41. Moja Farma Urody → www.facebook.com/mojafarmaurody
  42. Mydlarnia u Franciszka → www.ufranciszka.pl
  43. Mydło Stacja → www.mydlostacja.pl
  44. Natu Handmade → natuhandmade.pl
  45. Natural Secrets → naturalsecrets.pl
  46. Naturalne Mydła Wiedeńskie → www.facebook.com/naturalnemydlawiedenskie
  47. Nova Kosmetyki → novakosmetyki.pl
  48. Olivia Plum → www.oliviaplum.pl
  49. Organic Life → www.organiclife.com.pl
  50. Orientana → www.orientana.pl
  51. Ozonfix → www.ozonfix.com
  52. Piteraq → www.facebook.com/piteraq.cosmetics.poland
  53. Pracownia Dotyk Kreacji → dotyk-kreacji.pl
  54. Purity Herbs → www.facebook.com/PurityHerbsPolska
  55. Ringana → www.ringana.com
  56. Runo → runohome.pl
  57. Saisona & Helixum → www.facebook.com/saisona.polska
  58. Såpe → www.sape.com.pl
  59. Savon Cosmetics → savon-cosmetics.pl
  60. Senelle Cosmetics → senelle.pl
  61. Senkara → senkara.pl
  62. Skin Team → skin.team
  63. Soap Deli → soapdeli.pl
  64. Soap Szop → www.soap-szop.pl
  65. Sylveco & Biolaven & Vianek → sylveco.pl biolaven.pl vianek.pl 
  66. Szmaragdowe Żuki → szmaragdowezuki.pl
  67. Via Rustica → viarustica.pl
  68. Why not? Handmade cosmetics → www.facebook.com/WNCosmetics
  69. Wytwórnia Mydł→ www.wytworniamydla.pl
  70. Your Natural Side → yournaturalside.eu
Sama Organizatorka o tarach mówi: Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Dają możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków 
i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim targi to okazja by załapać się na wyjątkowe promocje, skorzystać z rabatów i ofert specjalnych, a też by po prostu się potargować :)


Szczegółowe informacje dotyczące targów znajdziecie na stronie Facebookowej wydarzenia Ekotyki - Targi Kosmetyków Naturalnych - Katowice Polecam zajrzeć i sprawdzić jakie zniżki przygotowali wystawcy!

Wybieracie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger