Wiosenna Edycja Targów EKOTYKI 23-24 marca 2019 w Krakowie - lista wystawców z linkami. Gdzie polecam zajrzeć i co planuję kupić.

Wiosna przybyła do Krakowa, a z nią kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekotyki. Dokładnie w weekend 23 i 24 marca w wnętrzach Pałacu Czeczotka przy krakowskim Rynku Głównym. Lokalizacja jest bardzo przystępna, nie da się nie trafić. Wstęp jest bezpłatny, czyli pieniądze wydacie ewentualnie tylko na zakupy ;) Na dwóch piętrach czekać będzie na Was 90 wystawców ze swoimi ciekawymi produktami, by ułatwić Wam buszowanie po stoiskach - przygotowałam ten wpis. Zapraszam do lektury i mam nadzieję do zobaczenia na Targach :) 

www.facebook.com/ekotyki

Zobacz wcześniejsze posty z Targów EKOTYKI:




Kolejny raz mam przyjemność być patronem medialnym Targów. Zobaczcie jaki piękny plakat zapowiada nadchodzące wydarzenie. Poniżej podlinkowałam Wam wszystkich wystawców, by na spokojnie móc zapoznać się z ich asortymentem. Przewiduję - zresztą jak zawsze, spore tłumy kupujących na targach. Aby nie czuć się totalnie zagubionym i zdenerwowanym tą sytuacją, proponuję poświęcić chwilę na przejrzenie listy wystawców, a także przejrzeć stronę wydarzenia na Facebooku - www.facebook.com/events/Ekotyki. Zostawię Wam również kilka moich (subiektywnych) sprawdzonych propozycji kosmetycznych, a także podzielę się moją listą zakupową.



Pałac Czeczotka
Lista wystawców:
  1. Alkemie - www.alkemie.com/pl
  2. Amilie - amilie.pl
  3. Annabelle Minerals - www.annabelleminerals.pl
  4. Asoa - www.asoa.pl
  5. Balja - balja.pl
  6. Bartos Cosmetics - bartoscosmetics.com
  7. Be The Sky Girl - betheskygirl.com
  8. Bio Agadir - BioAgadirFrance
  9. Biofficina Toscana - www.biofemina.pl
  10. Biofemme - biofemme.pl
  11. Biofresa - biofresa.pl
  12. Bioleev - bioleev.com
  13. BioUp - bioup.pl
  14. Bipha Ayuverda - www.biphaayurveda.com
  15. Bosphaera - www.facebook.com/bosphaera
  16. Brooklyn Groove - www.brooklyngroove.com
  17. Bydgoska Wytwórnia Mydła - fb/bydgoskawytworniamydla
  18. Cashee Naturals - casheenaturals.pl
  19. Cherry Soap - www.cherry-shop.pl
  20. Chic Chiq - chicchiq.com/pl
  21. Creamy - creamy.pl
  22. Cyrulicy - cyrulicy.pl
  23. Domowy Kosmetyk - www.domowykosmetyk.pl
  24. Earthnicity Minerals - www.earthnicity.pl
  25. Ecolore - ecolore.pl
  26. eFiore - www.e-fiore.pl
  27. Enklare - www.enklare.pl
  28. Esito - esitokosmetyki.pl
  29. Fresh & Natural - freshandnatural.pl
  30. From a Friend - www.facebook.com/FromaFriend
  31. Future Natura - www.futuranatura.pl
  32. Hagi - www.hagi.com.pl
  33. Hola Care - bleuet.pl
  34. Idea Toscana - www.facebook.com/Idea-Toscana
  35. Iossi - www.iossi.eu
  36. Jardin - www.jardincosmetics.com
  37. Jovely - jovely.pl
  38. Kej - www.kej.pl
  39. Kire Skin - kireskin.com
  40. Klareko - klareko.com
  41. Kosmetyka Chlebowa - kosmetykachlebowa.pl
  42. La-Le - la-le.pl
  43. LaFare 1789 - www.lafare1789.pl
  44. Leafy - leafy.pl
  45. Love Skin Food - loveskinfood.pl
  46. Majru - majru.com
  47. Manufarma - manufarma.com
  48. Manufaktura Mewa - manufakturamewa.pl
  49. Ministerstwo Dobrego Mydła - http://www.ministerstwodobregomydla.pl
  50. Męska Wyspa - meskawyspa.pl
  51. Moja Farma Urody - mojafarmaurody.pl
  52. Mydlarnia 4 Szpaki - 4szpaki.pl
  53. Mydlarnia u Franciszka - www.ufranciszka.pl
  54. Mydłostacja - www.mydlostacja.pl
  55. Natu Handmade - natuhandmade.pl
  56. Naturologia - naturologia.pl
  57. Natural Secrets - naturalsecrets.pl
  58. Natural Way - Fb/NaturalneterapieNaturalWay
  59. Naturalne Mydła Wiedeńskie - www.facebook.com/naturalnemydlawiedenskie
  60. Nineczka Majóweczka - nineczkamajoweczka.bieszczady.pl
  61. Nova Kosmetyki - novakosmetyki.pl
  62. Olejowe Smaki - olejowesmaki.pl
  63. Olivia Plum - www.oliviaplum.pl
  64. OrganicWorldCosmetics24 - organicworld24.pl
  65. Orientana - www.orientana.pl
  66. Piteraq - pl.piteraq.bio
  67. Plantea - plantea.pl
  68. PogoJar - pogojar.pl
  69. Polny Warkocz - polnywarkocz.pl
  70. Pracownia Dotyk Kreacji - dotyk-kreacji.pl
  71. Rapan Beauty - www.rapanbeauty.pl
  72. Ringana - www.ringana.com
  73. Republika Mydła - republikamydla.com
  74. Rosafilo - rosafilo.pl
  75. Sape - www.sape.com.pl
  76. SeeiBio - www.seeibio.pl
  77. Senelle - senelle.pl
  78. Senkara - senkara.pl 
  79. Sensum Mare - sensummare.pl
  80. Seventh Generation - bioczystosc.pl
  81. Si Si Bee - sisibee.pl
  82. Soap Szop - www.soap-szop.pl
  83. Svoje - svoje.pl
  84. Sylveco - sylveco.pl
  85. Szmaragdowe Żuki - szmaragdowezuki.pl
  86. TianDe Tarnów - www.tiandetarnow.pl
  87. Verdissimi - verdissimi.com
  88. Veoli Botanica - veolibotanica.pl
  89. Yope - yope.me
  90. Your Natural Side - yournaturalside.eu

Wystawców jest sporo co na pewno zachęca do wybrania się na Ekotyki. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego i nawet osoba, która dopiero zaczyna świadomą pielęgnacje wyjdzie zadowolona. Niewątpliwym atutem jest fakt, że po drugiej stronie stoiska (przeważnie) stoi twórca marki, który chętnie nam doradzi i opowie o swoich produktach. Prawie każdy producent ma wystawione testery, które możemy powąchać, sprawdzić konsystencję itp. Zdarza się, że do zakupów dostaniemy próbki i gratis, a często same produkty są w atrakcyjniejszych cenach. 

Polecam skorzystać z porad doboru odpowiednich odcieni produktów mineralnych. Tutaj znam i lubię minerały Annabelle Minerals i Ecolore. Niedawno pisałam o bronzerze i rozświetlaczu - ECOLORÉ - MINERALNY BRONZER I MINERALNY ROZŚWIETLACZ! czy o pędzlach CZYM NAJBARDZIEJ LUBIĘ NAKŁADAĆ PODKŁAD MINERALNY - PĘDZLE ANNABELLE MINERALS. Na targach będzie marka Yope - uwielbiam ich mydła i płyny do mycia naczyń. Sama jestem ciekawa ich nowości. Z Sylveco i ich szerokiego asortymentu na pewno znajdziecie coś dla sobie, osobiście liczę na jakąś fajną promocję. Z produktów i marek, które znam i używałam mogę polecić Wam jeszcze - Serum Konesera od Asoa, maseczki z CHIC CHIQ, olejek do demakijażu Moringa od Creamy (który trafia na moją listę zakupową), Fresh&Naturals, Hagi, Iossi i ich koktail pod oczy, Majru i ich maść konopna, Moja Farma Urody i ich sera do twarzy, ogromny asortyment La-Le (LA-LE MASKA PEEL OFF POD OCZY - JAK TO SIĘ STOSUJE I CZY SIĘ SPRAWDZIŁO?), Orientana, Republika Mydła, Senkara (SENKARA - POLSKA MARKA I ICH BANANOWY MUS. CZY POLECAM?) i oczywiście Ministerstwo Dobrego Mydła.

A co ja planuję zobaczyć i kupić? Na pewno odwiedzę Ministerstwo Dobrego Mydła - hydrolat, serum i olej malinowy jest na mojej liście. Po ostatniej wizycie na Targach żałowałam, że nie kupiłam produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała Bosphaera. Tak jak pisałam wcześniej - chętnie na stoisku Creamy nabędę kolejną butelkę oleju Moringa. Kuszą mnie maseczki CHIC CHIQ i produkty do ust od La-Le. Moja lista nie przekreśla jednak tego, że znajdę coś interesującego na stoiskach marek, które są dla mnie totalną nowością.

Poniżej kilka zdjęć z ostatnich targów na zachętę :)










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger