Jesienne Ekotyki w Katowicach, 5 październik 2019 - jakie marki biorą udział

Już po raz czwarty Ekotyki czyli targi kosmetyków naturalnych zawitają do Katowic. Niedawno odbyła się jesienna edycja w Krakowie, a teraz czas na Śląsk. Niestety nie będę mogła się wybrać osobiście na wydarzenie, nad czym bardzo ubolewam. Informuję jednak wszystkich, którzy są zainteresowani naturalną pielęgnacją by odwiedzili stoiska twórców podczas Ekotyków. Może jesteście ze Śląska, albo będziecie przejazdem w Katowicach? Jedni i drudzy na pewno miło spędzą czas i przy okazji dowiedzą się wiele o naturalnych produktach. 


W sobotę 5 października Galerię Szyb Wilson w Katowicach wypełnią kosmetyki organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach, a także zdrowe detergenty, naturalne świece i ekoakcesoria. Prawie 100 wystawców z całej Polski pomoże Wam przygotować się na długą jesień i zimę - otulą odżywczymi masłami do ciała, rozgrzewającymi peelingami, dostarczą zapas pachnących świec i mydeł, olejków do ciała, kremów i innych naturalnych mikstur! Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Na gości Ekotyków będą czekać kreatywne warsztaty w strefie Zmysły & Co, porady specjalistów od pielęgnacji skóry, kącik dla dzieci oraz foodtrucki ze zdrowym, pysznym jedzeniem! Nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie! Dbaj o siebie naturalnie! 

Tak wydarzenie reklamuje założycielka Ekotyków - Karolina Kiepas.

A jakie dokładnie marki będą mieć swoje stoiska? Zostawiam Wam poniżej plakat.


Patrząc na ilość nowych dla mnie marek, jeszcze bardziej żałuję, że nie będę mogła wziąć udział. Osoby ciekawe jak wyglądały krakowskie jesienne Ekotyki odsyłam na mój Instagram, gdzie w zapisanych relacjach jest właśnie to wydarzenie.Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki:


Pamiętajcie, wstęp na targi jest bezpłatny!
Kiedy? Sobota, 5 października 2019 w godzinach 11:00-18:00
Gdzie? Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1

Kto się wybiera?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY