ELLE ZEN Targi dla ciała i ducha Kraków 26 października 2019 - Podlinkowani wystawcy i plan wydarzenia

Macie już palny na najbliższą sobotę? Jeżeli nie to fajną propozycją jest przyjechanie do Krakowa i odwiedzenie Targów ELLE ZEN w Forum Wydarzeń nad Wisłą. Z okazji 25-lecia magazynu ELLE Polska wraz z Partnerem, targami Ekotyki już 26 października będziemy świętować dbanie o siebie w ujęciu holistycznym. A co to dokładnie znaczy? ELLE zapewnia, że będą na nas czekać wyjątkowi wystawcy, wyselekcjonowani przez Redakcję - producenci kosmetyków, naturalnych suplementów, herbat, akcesoriów wellness, a także aromaterapia, ziołolecznictwo, ayurvedę, naturalne kamienie szlachetne i kryształy. Brzmi ciekawie? Przejdźcie dalej, wszystko Wam wyszczególniłam.



Jeżeli chcecie być na bieżąco, polecam dopisać się do wydarzenia na Facebooku 
LINK - ELLE ZEN - targi dla ciała i ducha 2019


Na stronie wydarzenia przeczytamy:

ELLE ZEN — targi dla ciała i ducha przybywają do Krakowa!
Zapiszcie w kalendarzach — to będzie wyjątkowe wydarzenie tej jesieni.

Z okazji 25-lecia magazynu ELLE Polska wraz z naszym Partnerem Głównym Żywiec Zdrój Essence oraz Partnerem EKOtyki - Targi Kosmetyków Naturalnych, już 26 października będziemy świętować dbanie o siebie w ujęciu holistycznym. 💆🏼

Każdy uczestnik targów będzie mógł poczęstować się wodą Essence, czyli pierwszym w portfolio Żywiec Zdrój produktem BIO. 💦🍋 Essence to połączenie krystalicznej wody, naturalnej nuty owoców oraz soku cytrynowego — bez dodatku cukru, słodzików, barwników, konserwantów i… bez kalorii! Dzięki Essence na targach ELLE ZEN odkryjecie czystą naturę.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy Wam wyjątkowych wystawców: wyselekcjonowanych przez naszą Redakcję producentów kosmetyków, naturalnych suplementów, herbat, akcesoriów wellness, a także aromaterapię, ziołolecznictwo, ayurvedę i naturalne kamienie szlachetne i kryształy. 🍃🍵🔮 A do tego specjalna strefa kosmetyków naturalnych, sygnowana przez EKOtyki - Targi Kosmetyków Naturalnych. Pełną listę wystawców znajdziecie na końcu opisu wydarzenia.

Oprócz zakupów będą na Was czekać wyjątkowe atrakcje…

☕️ Każdy odwiedzający targi ELLE ZEN będzie mógł skosztować ziołowych naparów.
💆‍ Marta Kucińska z Joga Piękna - Marta Kucińska  - poprowadzi warsztat jogi twarzy (obowiązują zapisy).
🌺 Kasia Stryczniewicz, twórczyni marki KASIA RAW, zaprosi Was na wyjątkowy warsztat, podczas którego stworzycie własne perfumy i kompozycję zapachową dopasowaną do siebie.
👄 Marta Krupińska, redaktorka urody ELLE, opowie Wam o swojej nowej książce „Polish beauty”!
🙏 Dzięki Lenie Biel Rozwój Świadomości poczujecie głębokie odprężenie i wyciszenie. Będziecie mieli okazję wysłuchać wykładu oraz wziąć udział w części praktycznej, medytacji.
🎵 W cenie biletu będziecie mogli uczestniczyć w koncercie na misach i gongu tybetańskim. Relaksacyjny koncert w Forum Wydarzeń trwać będzie około 45-60 minut i odbędzie się w pozycji leżącej na karimatach. Zagra dla Was pani Dorota Kowalska z NuTao - Harmonia dźwięków - Harmonia dźwięków (obowiązują zapisy).

Kiedy? W sobotę 26 października od 11 do 19:00

Gdzie? Forum Wydarzeń ul. Marii Konopnickiej 28.



Wejście na targi jest biletowane.

Bilet można kupić w przedsprzedaży na stronie goingapp.pl/elle-zen lub na miejscu w sobotę. Także jeżeli ktoś nie może się do końca zdecydować czy się wybrać, można być spokojnym i załatwić to przed wejściem. 

Cena wejściówki to 5 zł, ale jak wejdziecie na link, który Wam zamieściłam do kupienia biletu on-line, zobaczycie, że są jeszcze dodatkowe opcje:

  • Bilet Silver
  • Bilet Gold
Poniżej znajdziecie zdjęcia, które redakcja ELLE Polska zamieściła na stronie FB/ellepolska, zdradzając jak będą wyglądać dodatki dołączane do poszczególnych wejściówek.



Bilet na targi ELLE ZEN SILVER w cenie 29 zł w ramach którego otrzymasz produkty o wartości ponad 130 zł! W cenie biletu dostaniesz płócienną torbę ELLE wypełnioną prezentami dla ciała i ducha. W torbie znajdziesz: jubileuszowe i aktualne wydanie magazynu ELLE, butelkę wody Żywiec Zdrój Essence, maseczkę do twarzy MIYA o pojemności 50 gram, pieniący się żel pod prysznic Ritual of Ayurweda marki Rituals o pojemności 200 ml, BOSPHAERA babeczka do kąpieli, zestaw próbek Nova Cosmetics oraz zestaw zdrowych smakołyków: 2 x opakowanie Purella Superfoods, BeRAW Pro Biotic Cookie, BeRAW Baton.


W ramach biletu ELLE ZEN GOLD w cenie 249 zł otrzymasz fantastyczne produkty o wartości ponad 800 zł: płócienną torbę ELLE wypełnioną prezentami dla ciała i ducha. W torbie znajdziesz: jubileuszowe i aktualne wydanie magazynu ELLE, butelkę wody Żywiec Zdrój Essence, maseczkę do twarzy MIYA o pojemności 50 gram, Ritual of Ayurweda pieniący się żel pod prysznic marki Rituals o pojemności 200 ml, BOSPHAERA Babeczka do kąpieli, zestaw próbek Nova Cosmetics oraz zdrowe smakołyki: 2 x opakowanie Purella Superfoods, BeRAW Pro Biotic Cookie, BeRAW Baton. Dodatkowo otrzymasz świetną, szarą bluzę z kapturem marki PROSTO (uwaga wybierz swój rozmiar), krem do twarzy Sublime Skin 30 ml marki Comfort Zone, różaną mgiełkę do twarzy 140 ml marki BOSCIA, zestaw do pielęgnacji cery YOUTH TO THE PEOPLE (miniatury) krem nawilżający Adaptogen Deep Moisture Cream 7,4 ml, żel do mycia twarzy Kale+Green Tea Spinach Vitamins oraz bransoletkę z magicznymi kamieniami BOSKA.


Poniżej znajdziecie mapkę wydarzenia oraz listę wystawców. Podlinkowałam Wam marki, tak abyście przed targami mogli sobie sprawdzić ich asortyment. 



  1. Pracownia Dotyk Kreacji - dotyk-kreacji.pl
  2. Kwiaciarnia Kwiatek - fb/kwiaciarnia.kwiatek.krakow
  3. Natura Cold Press - naturacoldpress.pl
  4. Dolina Czeremchy - www.kanwa.edu.pl/dolinaczeremchy
  5. Essences - essences.com.pl
  6. Kiré Skin - kireskin.com
  7. Bydgoska Wytwórnia Mydła - bydgoskawytworniamydla.pl
  8. Dreamin'
  9. Herbatint - sklep.herbatint.pl
  10. Argan House Concept Store - fb/ArganHouseConceptStore
  11. BioUP - bioup.pl
  12. Szczotą - szczota.com
  13. Make Me Bio - www.makemebio.com
  14. Majru - majru.com
  15. Plantea - plantea.pl
  16. Moya Matcha - fb/moyamatcha
  17. OleIQ - oleiq.pl (w drogerii HEBE)
  18. HUGme - hugme.com.pl
  19. WellB - fb/wellbe.project
  20. Olivia Plum - www.oliviaplum.pl
  21. Yeye Natural - yeyenatural.pl
  22. Asoa - www.asoa.pl
  23. SakwaBag - sakwabag.com
  24. Iossi - www.iossi.eu
  25. L'Occitane En Provence - pl.loccitane.com
  26. Annabelle Minerals - annabelleminerals.pl
  27. Domkove - domkove.pl
  28. Alkemie - alkemie.com
  29. Hagi - hagi.com.pl
  30. AY by Krayna - www.krayna.pl
  31. Nova Kosmetyki - fb/NovaKosmetyki
  32. Ecolore - ecolore.pl
  33. Clochee - www.clochee.com
  34. Ministerstwo Dobrego Mydła - www.ministerstwodobregomydla.pl
  35. Everest Ayurveda
  36. Naturologia - naturologia.pl
  37. Bosphaera - www.bosphaera.com
  38. By Dariia Day - bydariiaday.com
  39. Sampure Minerals - sampure.pl
  40. Totobi - totobi.pet
  41. Slaap - slaap.pl
  42. Mo61 Perfume Lab - mo61.pl
  43. Balja - balja.p
  44. Biotika - biotika.pl
  45. Anwen - sklepanwen.pl
  46. My Rocky Dust - myrockydust.com
  47. Nineczka Majóweczka - nineczkamajoweczka.bieszczady.pl
  48. Hola Care - holacare.pl
  49. La-Le - la-le.pl
  50. Senkara - senkara.pl
  51. Dragonfly Olfactory Studio - dragonfly-store.pl
  52. We Love Candles We Love Beds - fb/welovecandles
  53. Lome
  54. Si Si Bee - sisibee.pl
  55. BeEco - be-eco.com.pl
  56. Polańska & Co - www.polanska-co.pl
  57. Bartos Cosmetics - bartoscosmetics.com
  58. Melli Care - www.mellicare.com
  59. Botap - botap.pl
  60. Be.Loved - fb/CosmeticsBeLoved
  61. Kasia Raw - fb/kasiaraw
  62. Trawiaste - www.trawiaste.eu
  63. Intimina - fb/Intiminapl
  64. BioSimply - www.biosimply.eu
  65. Chaber Shop - chabershop.pl
  66. Vincabee - www.vincabee.com
  67. Un Lapin - unlapin.pl
  68. Wielka Księga Kosmetyków Naturalnych
  69. Zielarnia SPA - zielarniaspa.pl
  70. Manufarma - manufarma.com
  71. Maison Fragile - maisonfragile.shopshood.com
  72. Hemp Juice
  73. Umiar - umiar.pl
  74. Gary
  75. LAU Jewellry - laujewellery.pl
  76. Sen Nocy Letniej - sennocyletniej.pl
  77. Bloom Flowers - fb/bloomowerskrakow
  78. Mydło Stacja - mydlostacja.pl
  79. Biofemina - www.biofemina.pl
  80. Bioleev - www.bioleev.pl
  81. Natu Handmade - natuhandmade.pl
  82. Kanko - kanko.pl
  83. Candle Craft - candlecraft.com.pl
  84. Kogen - sklep.keiko-polska.pl
  85. Såpe - sape.com.pl
  86. Gifted
  87. Wege Siostry - www.wegesiostry.pl
  88. Mydlarnia u Franciszka - ufranciszka.pl
  89. Ambasz - www.ambasz.pl
  90. Ringana - www.ringana.com
  91. Olejowy Raj - olejowyraj.pl
  92. Econa - www.econa.com.pl
  93. My Inigo - myinigo.pl
  94. Rajska Mydlarnia - rajskamydlarnia.pl
  95. Folkisz - www.folkisz.pl
  96. Plantule Pillows - plantulepillows.com
  97. Renovality - www.renovality.pl
  98. Glov - glov.co/pl
  99. Ziolove - ziolove.pl
  100. Sense Dubai
  101. Klinika Mistrza Zhang - fb/klinikamistrzazhang
  102. Raw Nest - fb/rawnest
  103. Cashee Naturals - www.casheenaturals.pl
  104. Kopalnia Zdrowia - kopalnia-zdrowia.pl
  105. Biosensual - biosensual.pl
  106. Kalina Sklep - kalina-sklep.pl
  107. SklepTesoro.pl - skleptesoro.pl
  108. Bionaturalis - www.bionaturalis.com.pl
Zapowiada się ciekawie, jest wiele marek, których nie znam. Kilka, które chciałam bardzo by przyjechały do Krakowa, co w końcu nastało, jak i stali bywalcy Targów Ekotyki. Dodatkowo warsztaty i wykłady zapowiadają się bardzo ciekawie. 

Wybieracie się na wydarzenie?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY