Spotkania Meet Bloggers po raz drugi!


Minioną sobotę spędziłam w bardzo miłym towarzystwie w Restauracji Kassandra w Rybniku. Ola z bloga Świat Aleksandry zaprosiła mnie na organizowane przez nią spotkanie blogerek. Podobnie jak zeszłym razem - MEET BLOGGERS CZYLI BLOGERSKI DZIEŃ KOBIET W RYBNIKU było swojsko, smacznie i bardzo dobrze zorganizowane. 


W spotkaniu wzięło udział 13 dziewczyn:

Aleksandra - organizatorka - Świat Aleksandry
Ania - Aneczka
Beata - Gardolina
Agnieszka - Mama z pasją 
Kinga - Kinga Gorzela
Ania - Annapoint
Magdalena - Ciekawska Magdalena


Ola ponownie pokazała jaka jest zorganizowana, dopracowując wszystko w najmniejszym szczególe. Każda z nas zastała na swoim miejscu przy stole, upieczone przez Olę ciasteczko z wróżbą. Po tym każda zamówiła sobie obiad i z pełnymi brzuchami przystąpiliśmy do dalszych punktów spotkania. Miałyśmy cały harmonogram wcześniej udostępniony - wszystko działo się według planu, ale w świetnej atmosferze. Poruszane były np. tematy - dziwne połączenia jedzeniowe. Czy można zjeść kanapkę z dżemem i na to ogórek kiszony? Otóż można! :D 

Marka Mia Calnea nie mogła być osobiście z nami na spotkaniu, ale dzięki Gabrysi i jej sprzęcie, mogłyśmy porozmawiać z przedstawicielką marki on-line.


Ola przygotowała dla nas konkurs, który polegał na odgadnięciu co to za kosmetyk. Brzmi prosto, ale wcale tak nie było. Dostałyśmy sześć małych talerzyków, na których wylana była odrobina produktu i należało wskazać co za kosmetyk się na nim znajdował. Na szczęście nie musiałyśmy wskazywać dokładnie marki, wystarczył tylko typ - szampon, krem do twarzy itp. Ostatecznie wszystkie wygrałyśmy i każda dostała miły upominek. 


Po deserze przyszła pora na kolejną prezentację marki ACIDBoost, którą mogłyśmy wysłuchać ponownie dzięki Gabrysi. Temat dotyczył przebarwień. Dowiedziałyśmy się co to są przebarwienia, jak powstają oraz najważniejsze, jak je usunąć i zapobiegać ich powstaniu. 


Pod koniec spotkania Ola wręczyła nam upominki od marek kosmetycznych, które wysłały nam produkty do testów. Wszystko pięknie poustawiane i zapakowane. Co znajdowało się w środku opiszę Wam w następnym poście :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY