FUNDAY BOX TRAVEL EDYCJA CZERWIEC 2018

Znacie markę Yeah Bunny? Jeżeli tak, to wiecie, że stworzyli comiesięczne pudełko FUNDAY BOX. Jeżeli pierwszy raz o tym słyszycie, koniecznie zobaczcie wpis → FUNDAY BOX - NOWE PUDEŁKO NA RYNKU! OPENBOX KWIETNIOWEJ EDYCJI. Wczoraj kurier dostarczył do mnie czerwcową edycję, która w tym miesiącu jest utrzymana w kolorze niebieskim o tematyce travel. Na pudełku widnieje okno samolotu nawiązując do motywu przewodniego. Zobaczymy czy w środku pudełka znajdziemy fun.Po otwarciu wieczka, na wierzchu zobaczymy paczuszkę z muszelką i kodem zniżkowym na rezerwacje hotelu przez booking.com. Bardzo fajny pomysł, który przyda się w planowaniu wakacji.


Tak jak w poprzednich edycjach, cała zawartość jest opisana w pięknie wykonanym katalogu z ręcznie wypisanym imieniem. Jeżeli chcemy mieć niespodziankę, lepiej odłóżmy go na bok, zanim zaczniemy odpakowywać pudełko. Travel lista dołączona do pudełka to fajna ściąga by sprawdzić swoją walizkę przed jej zamknięciem. Sama robię takie zestawienie przed każdym wyjazdem, ale przeważnie zapominam najbardziej oczywistych rzeczy ;) Kolejna karteczka to zestawienie marek znajdujących się w boxie, wraz z ich adresami sklepów internetowych, social media i zniżkami. Jeżeli macie ochotę  którąś wykorzystać to śmiało, są ogólnodostępne.Tak jak w poprzednich wersjach, tak i w tej znajdują się naklejki. Zabierając w podróż mini zestawy produktów, odlewanych z pełnowymiarowych kosmetyków, często nie można się połapać, która buteleczka co zawiera. Naklejki mogą ułatwić nam tą zagwostkę i problem umycia głowy odżywką i nałożenia po umyciu szamponu na włosy zniknie :D


W niebieskiej kopercie znajdziemy sporo ulotek, voucher do sklepu Yeah Bunny, socialdruk. Jest też jednorazowy kod zniżkowy na przejazd mytaxi, z którego z miłą chęcią skorzystam. 


W końcu ukazuje się niebieska bibułka zabezpieczona naklejką. Czas sprawdzić co znajduje się w środku.Mamy tutaj:

- wspominane wcześniej naklejki Yeah Bunny
- transparentna kosmetyczka Yeah Bunny z nadrukowanymi różowymi samolotami
- niebieski lakier hybrydowy Mistero Milano
- spray ałunowy z werbeną Maroko Sklep
- Bioderma mały micel wraz z mini kremami z serii Hydrabio
- świeca Aroma Home Caribbean Breeze
- maseczka oczyszczająca Zielone Laboratorium
- ciasteczka Oreo i batonik Milka
- ChaiKola Zero
- Dmuchany jednorożec z miejsce na drinka
- naklejki socialdruk (30% zniżki na naklejki i magnesy z kodem: YhB1n8Y)


Tak prezentuje się cała zawartość. Czy był fun? Dla mnie tak - słodycze już znikły, napój chłodzi się w lodówce, z kodów za pewne skorzystam, a mini produkty wezmę ze sobą w najbliższy wyjazd na weekend. Jednorożec kojarzy mi się z amerykańskim obrazkiem przydomowych basenów, gdzie młodzież robi pool party.  Muszę jeszcze nadmienić, że bardzo podoba mi się szata graficzna pudełka. Wszystko jest spójne i estetyczne.

Box można zamawiać na stronie → www.fundaybox.pl. Lipcowe pudełko, widzę już się wyprzedało. System jest taki, że zaraz po wysłaniu danej edycji FUNDAY BOX, na stronie pojawia się możliwość zamówienia kolejnej edycji - pojedynczo lub w 3 miesięcznym pakiecie. Ilość jest ograniczona zarówno w jednym jak i w drugim przypadku. Na Instagramie FUNDAY BOX ujawniono już temat przewodni edycji lipcowej. Jeżeli jesteście ciekawi, koniecznie sprawdźcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY