PAU - Linki czyli przegląd internetu. Wpisy, które warto przeczytać

Cześć! To już lipiec? Jak to? Była w ogóle wiosna? Ok, koniec z tymi retorycznymi pytaniami. Chciałam tylko podkreślić fakt pędzącego czasu. Było postanowienie, aby pisać  częściej, systematycznie przynajmniej dwa posty w tygodniu. Plan był, zarys postów też, niestety nie udało się. Aktualnie jestem w trakcie połowy opakowania antybiotyku i walczę z anginą. Nie jest źle, oprócz zakazu jedzenia lodów, nie chodzenia na ćwiczenia i nastawionego alarmu co 8h (antybiotyk), życie płynie dalej. Dziś chcę zacząć cykl postów, które od dawna chciałam tutaj wprowadzić. Sama bardzo lubię tego tupu wpisy i mam nadzieję, że co jakiś czas będą się u mnie pojawiać. Chodzi dokładnie o polecenia miejsc do których warto zajrzeć. W cotygodniowej gonitwie i brak czasu, często nie jesteśmy w stanie być na bieżąco z obserwowanymi blogami, stronami, Instagramem. Bywa tak, że umknie nam wartościowy post, a niestety istnieje mała szansa, że do niego wrócimy. W ostatnim miesiącu przeczytałam kilka wpisów, które moim zdaniem są warte wspomnienia. Z kwestii technicznych - wszystkie spisy są podlinkowane, wystarczy kliknąć w tytuł posta i zostaniecie przeniesieni do źródła. 

Na początek polecam przeczytać wpis POLECANE FILTRY UV I KWESTIA OPALANIA - AKTUALIZACJA NA LATO 2018 Agnieszki z bloga Kosmetologia, naturalnie! Lato, wakacje, urlop to czas, w którym najbardziej powinniśmy wziąć sobie do sera ochronę przeciwsłoneczną. Agnieszka tłumaczy czym jest UV, co to są faktory, obala mity i poleca konkretne przykłady produktów. 

Zostając w tematyce letnich podróż, koniecznie zapoznajcie się z wpisem JAK ODNALEŹĆ SIĘ NA LOTNISKU I GDZIE UPCHNĄĆ NADBAGAŻ? - TOP 4 NASZYCH STRASZNYCH LOTNISKOWYCH PRZYGÓD. Dziewczyny z Almost Paradise dzielą się swoimi trikami jak przetrwać na lotnisku i przechytrzyć linie lotnicze. Polecam przeczytać również komentarze, gdzie znajduje się jeszcze więcej przypałów!

Koniec maja to wysyp maili z informacjami odnośnie RODO. Większości kojarzy się tylko ze spamem na mailu. Polecam przejrzeć wszystkie te maile i zastanowić się czy na pewno chcemy zostawiać swoje dane w tych miejscach. Może warto w końcu zrobić z tym porządek. Sporo do mnie ostatnio dociera informacji o skradzionych kontach na Instagramie i ogólnie problemie wykradania danych. Warto pamiętać by nie stosować jednego hasła do wszystkich możliwych kont, starać się zmieniać co jakiś czas zabezpieczenia i nie podawać ich nikomu! Jak zabezpieczyć konto przed kradzieżą i niepożądanymi działaniami? dokładnie chodzi tutaj o Instagram, dowiecie się z wpisu Joanny Banaszewskiej. 

Ważnym wpisem z którym polecam się zapoznać jest Nie ufaj PANI DERMATOLOG! Internetowi PRO-pseudo-eksperci..., gdzie Fancy porusza temat niekompetencji wśród twórców internetowych, którym w tym przypadku jest Pani Dermatolog wypowiadająca się na temat azjatyckiej pielęgnacji. O tym samym "twórcy" przeczytamy we wpisie Eksperckie opinie a rzeczywistosc czyli bzdury w sieci - czesc 1 oraz Eksperckie opinie a rzeczywistosc czyli bzdury w sieci - czesc 2 Ani z bloga 2catspopolsku. Żeby nie było tak gorzko o lekarzach wypowiadających się w internecie to odsyłam do mamaginekolog.pl, gdzie poruszony był temat Kubeczków menstruacyjnych

Największym kosmetycznym hitem minionego miesiąca była premiera paletki Maxineczki. Przyznajcie, że było o niej (chyba nawet dalej jest) głośno i towarzyszyło jej wiele kontrowersji. Agnieszka moim zdaniem idealnie przedstawiła profil paletki Makeup Revolution Maxineczka Beauty Legacy i jest to bardzo rzetelna i obiektywna recenzja. Sama nie miałam paletki Maxi w rękach, ale Agwer zawarła w swojej notce wszystkie moje podejrzenia i obawy. 

Na koniec najświeższa pozycja a mianowicie wpis Lifting rzęs, trwała na rzęsy - czy warto? Moje wrażenia po 2 zabiegach. Basia szczegółowo opisuje zabieg liftingu rzęs i podkreśla jak ważne są umiejętności stylisty oraz sprzęt, którym wykonywany jest zabieg. Sama jestem mocno zafascynowana liftingiem rzęs i bardzo chciałabym wypróbować ten zabieg na sobie. Teraz już wiem czego się  mniej więcej spodziewać.Koniecznie dajcie znać czy czytaliście wcześniej powyższe wpisy i czy macie ochotę na taką serię :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY