Ekotyki w Katowicach 27 kwietnia 2019 - podlinkowani wystawcy i co polecam

W Katowicach już po raz trzeci odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych - Ekotyki. Tak jak ostatnio będą miały miejsce w Galerii Szyb Wilson, która znajduje się przy ulicy Oswobodzenia 1. Wstęp jest bezpłatny! By być na bieżąco z wszystkimi informacjami i promocjami obowiązującymi podczas targów, polecam śledzić wydarzenie na Facebooku - www.facebook.com/events/Ekotyki.


Kolejny raz mam przyjemność pełnić rolę patrona medialnego Targów. Poniżej możecie zobaczyć wystawców, którzy przyjadą do Katowic. Podlinkowałam Wam wszystkich, gdybyście przed Targami chcieli szczegółowa poznać ich asortyment. 

Polecam jeszcze zerknąć na fotorelację, którą przygotowałam z krakowskiej edycji Ekotyków na blogu → RELACJA Z WIOSENNEJ EDYCJI TARGÓW EKOTYKI 23/24 MARCA 2019 ORAZ MOJE ZAKUPY - DUŻO ZDJĘĆ! A także zapisaną relację na moim Instastory. Uchwyciłam tam co ciekawsze nowości kosmetyczne.


Lista wystawców:
  1. Aleoplus - www.aloeplus.pl 
  2. Ambasz - www.ambasz.pl
  3. Amber Dust - amberdust.pl
  4. Annabelle Minerals - www.annabelleminerals.pl
  5. Anwen - sklepanwen.pl
  6. Asoa - www.asoa.pl
  7. Balja - balja.pl
  8. BeEco - be-eco.com.pl
  9. Bio Agadir - BioAgadirFrance
  10. Biofemme - biofemme.pl
  11. Bioleev - bioleev.com
  12. Bionaturalis - www.bionaturalis.com.pl
  13. BioMe - mybiome.pl
  14. BioUp - bioup.pl
  15. Bipha Ayuverda - www.biphaayurveda.com
  16. Blank Mydło - www.blankmydlo.pl mydło mus
  17. Bosphaera - www.facebook.com/bosphaera
  18. Botaniq - botaniq.pl
  19. Brooklyn Groove - www.brooklyngroove.com
  20. Candle Craft - candlecraft.com.pl
  21. Cherry Soap - www.cherry-shop.pl
  22. Chic Chiq - chicchiq.com/pl
  23. Cząstka Podlasia -/
  24. Denttabs - www.fb.com/Denttabs
  25. Drogą Natury - www.droganatury.com
  26. Earthnicity Minerals - www.earthnicity.pl
  27. Ecolore - ecolore.pl
  28. E-Fiore - www.e-fiore.pl
  29. Econa - www.econa.com.pl
  30. Ekofuria - ekofuria.pl
  31. Eko Lila - ekolila.pl
  32. Essences -www.fb.com/essences
  33. Essenz- essenz.pl
  34. Esito - esitokosmetyki.pl
  35. Fito SPA - www.fitospa.pl
  36. HelloECO - helloeco.pl
  37. Hola Care - bleuet.pl
  38. Hygge Nights - www.hyggenights.com pillow spray
  39. Idea Toscana - www.facebook.com/Idea-Toscana
  40. Iossi - www.iossi.eu
  41. Kandinatural - kandinatural.pl egipskie kosmetyki
  42. Kire Skin - kireskin.com
  43. Knot At All - www.fb.com/KNOTatallpillow
  44. Kosmetyka Chlebowa - kosmetykachlebowa.pl
  45. Korbeauty Cosmetics - korbeautycosmetics.pl
  46. Kripa Venezia - kripa.com.pl
  47. La-Le - la-le.pl
  48. Larens - www.fb.com/LarensCosmetics
  49. Laveco - laveco.pl
  50. Local Beauty - localbeauty.pl
  51. Majru - majru.com
  52. Manufarma - manufarma.com
  53. Manufaktura Mewa - manufakturamewa.pl
  54. Mineral SPA - www.fb.com/mineralspa
  55. Mydlarnia u Franciszka - ufranciszka.pl
  56. Nailed It! NCLA Manicure - www.fb.com/naileditkatowice
  57. Nami - www.nami24.pl
  58. Natu Handmade - natuhandmade.pl
  59. Naturologia - naturologia.pl
  60. Natural Secrets - naturalsecrets.pl
  61. Natural Way - Fb/NaturalneterapieNaturalWay
  62. Naturalne Mydła Wiedeńskie - www.facebook.com/naturalnemydlawiedenskie
  63. Naturalnie ŻE ĄĘ - www.fb.com/naturalniezeae
  64. Nova Kosmetyki - novakosmetyki.pl
  65. Olivia Plum - www.oliviaplum.pl
  66. Orientana - www.orientana.pl
  67. Plantea - plantea.pl
  68. Pracownia Dotyk Kreacji - dotyk-kreacji.pl
  69. R&N Herbs - bioherba.com.pl
  70. Rapan Beauty - www.rapanbeauty.pl
  71. Ringana - www.ringana.com
  72. Republika Mydła - republikamydla.com
  73. Rezerwat Natury - rezerwat-natury.pl
  74. Rosafilo - rosafilo.pl
  75. Salto Natural - www.fb.com/SALTOnatural
  76. Sampure Minerals - sampure.pl
  77. Sape - www.sape.com.pl
  78. Sattva Ayurveda - www.sattva.pl
  79. Seei Bio - www.seeibio.pl
  80. Senkara - senkara.pl 
  81. Sensum Mare - sensummare.pl
  82. Seventh Generation - bioczystosc.pl
  83. Si Si Bee - sisibee.pl
  84. Sylveco - sylveco.pl
  85. Szmaragdowe Żuki - szmaragdowezuki.pl
  86. Totobi - totobi.pet kosmetyki dla piesków
  87. Veoli Botanica - veolibotanica.pl
  88. Your Natural Side - yournaturalside.eu
  89. Zuzii - zuzii.eu




Na koniec kilka poleceń :) Moim zdaniem warto zajrzeć na stoiska z minerałami, szczególnie przy aktualnej pogodzie. W ciepłe dni podkłady mineralne wygrywają u mnie na co dzień z fluidami. Na stosikach Pani wizażystki na pewno znajdą dla Was odpowiedni odcień kosmetyków. Polecam zajrzeć na stoisko Anwen, która za pewne dobierze nam odpowiednie produkty do pielęgnacji włosów, u Bosphaery znajdziecie przepiękne muffiny do kąpieli. Na stoisku Chic Chiq kupicie maseczki do twarzy do samodzielnego rozrobienia. Iossi to skoncentrowana dawka odżywczych substancji zamkniętych w kosmetykach do twarzy i ciała. Na stoisku La-Le na pewno znajdziecie coś dla siebie w ich różnorodnym asortymencie. U Majru koniecznie zapytajcie o maść konopną, a u Manufaktury Mewa sprawdźcie jak pachnie seria ananasowa! U Republiki Mydła prócz mydeł powąchajcie jak pachną kremy Sunny Touch. Jeżeli kochacie zapach banana to koniecznie zajrzyjcie do Senkary

Przeglądając asortyment wystawców zaciekawiło mnie Mydło Mus od Blank Mydła i Pillow Spray od Hygge Nights. Prócz polskich kosmetyków znajdziemy również kosmetyki egipskie - Kandinatural, a także stoiska oferującą naturalną chemię domową, czy nawet kosmetyki dla zwierząt. Sporo będzie również sklepów z okolic Katowic, które sprzedają wiele naturalnych marek. Jeżeli nie widzicie na liście wystawców swojej ulubionej firmy - spokojnie, sprawdźcie asortyment m.in. Ekofurię, Rezerwat Natury czy Local Beauty.


Udanych zakupów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger