Świąteczny FUNDAY BOX - edycja Grudzień 2018

Nie mogę uwierzyć, że zaraz będą Święta. Ten rok zleciał tak szybko! No dobrze, nostalgia na bok - koniec użalania się. Na to przyjdzie jeszcze pora bliżej Sylwestra. Skupmy się na temacie tego posta, czyli pokazaniu zawartości Świątecznej edycji Very Merry od Funday Box. To już trzecie pudełko, które przyszło do mnie w Grudniu. Poprzednie to pudełko Mikołajkowe i American Beauty we współpracy z marką Benefit. Podlinkowałam je, jeżeli chcielibyście je zobaczyć. Zobaczmy co skrywa się w środku pod tą słodką naklejką.
Cała zawartość boxu pięknie opisana jest w estetycznym katalogu. Nie wiem czy wiecie, ale wszystkie grafiki i naklejki są rysowane ręcznie. Można je również znaleźć w gifach na Instagramie. Wystarczy na Instastory wejść w GIF u w polu "Szukaj w GIPHY" wpisać np. "fundaybox". Sama bardzo lubię nimi ozdabiać swoje relacje. Dodatkowo w tej edycji w pudełku znalazły się również życzenia Świąteczne.


Zawartość prezentuje się następująco:
 1. Portfelik Yeah Bunny
 2. Naklejki Yeah Bunny
 3. Bileciki do podpisania prezentów Yeah Bunny
 4. Żel do kąpieli Delia
 5. Peeling enzymatyczny Tołpa
 6. Czarne mydło arganowe Maroko Sklep
 7. Cień do powiek AFFECT
 8. Naklejki wodne na paznokcie MylaQ
 9. Pyłek na paznokcie MylaQ
 10. Bransoletka Lolita Accessories
 11. Pieczywo orkiszowe w czekoladzie Sonko
 12. Day Up - nowy smak
 13. Czekoladka 
Naklejki bardzo lubię i powiem Wam szczerze, że czym są drobniejsze tym bardziej mi się podobają. Mam jednak wrażenie, że powtarzam to za każdym razem, także już się nie będę na ten temat rozwodzić.Z kosmetycznych produktów to peeling enzymatyczny z Tołpy jest chyba ich aktualnym hitem. Sama właśnie testuję wcześniej otrzymany egzemplarz. Zimowe dni to idealny czas na działanie z enzymami i kwasami. Serię z Deli - Dairy Fun widziałam już wcześniej, chyba w SuperPharm i zaciekawiła mnie. Super, że będę mogła ją przetestować. Produkty Maroko Sklepu znam i bardzo lubię. Ozdoby od MylaQ chętnie użyję. Trzeba w końcu stworzyć jakąś świąteczną stylizację na paznokciach. Marka AFFECT natomiast ma rewelacyjne cienie do powiek. W pudełku znalazłam piękną błyskotkę w odcieniu brązowo-złotym. Idealnie wręcz na sezon sylwestrowo-karnawałowy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY