Santa Box - Mikołajkowa edycja FUNDAY BOX

Byliście grzeczni w tym roku? Ja chyba tak, a przynajmniej tak mi się wydaję ;) W każdym razie Mikołaj o mnie pamiętał i przyniósł m.in. Santa Box czyli edycję specjalną pudełka Funday Box. Poniżej jak prezentuje się zawartość pudełka. 


Tym razem zamiast składanego katalogu, w środku znalazła się ulotka z opisem zawartości. Całość utrzymana w świątecznym klimacie.
W środku znalazła się zniżka do sklepu internetowego Cup&You. Przyznam się, że skorzystałam. W pierwszej chwili chciałam się skusić na ich herbaciano-kawowe kalendarze adwentowe, ale ostatecznie zakupiłam po prostu duże opakowania herbat i kaw. 

W edycji Santa Box znalazły się:
  1. Naklejki Świąteczne Yeah Bunny
  2. Opaska uszy renifera Yeah Bunny
  3. Zaparzacz do herbaty Yeah Bunny
  4. Herbata sypana Big Active
  5. Day Up - 2 smaki
  6. Świeca Home Aroma
  7. Kolczyki Lolita Accessories
  8. Bransoletka Lolita Accessories
  9. Olejek Moringa, Creamy
  10. Lizak świąteczna laskaW pudełku znalazły się dwa nowe smaki Day Up - czyli zdrowa przekąska na bazie owoców. Ta owocowa wersja z kokosem i rodzynkami bardzo dobra. Wersję z makiem oddałam mężowi - jest fanem makowców i kutii, także pewnie i nowa wersja Day Up mu pewnie posmakuje. Osobiście za makiem nie przepadam. 

Olejek to dla mnie hit tego pudełka. Jestem bardzo ciekawa jego działania, bo opis jest obiecujący. Kończy mi się właśnie olejek do demakijaży DHC, także niedługo wypróbuje ten z Creamy i dam znać jak się sprawuje. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY