Nowości polskiej marki Efektima - myjący mus i peelingi cukrowe do ciała

Właśnie mija maj, a ja nie napisałam w tym miesiącu żadnego postu. Niestety tak się sprawy miały, że nie miałam na bloga ani czasu, siły, a tym bardziej ochoty.  Zawzięłam się jednak, że nie może to tak dalej wyglądać i choć ostatniego dnia sprężę się i napisze recenzje kosmetyków, które jakiś czas temu dostałam od marki Efektima. Przetestowałam dwa peelingi i myjący mus do ciała - są to nowości, które dostaniecie np. w Rossmannie. Jak się u mnie sprawdziły i czy sięgnę po nie ponownie? Zapraszam dalej!Na początku o peelingach - są to saszetki o pojemności 30 ml a cena regularna to 6,99 zł. 
Przyznam się szczerze, że za peelingami nie przepadam. Nie jest to kosmetyk, po który sięgam często, zdecydowanie wolę delikatniejszą rękawice peelingującą Jeżeli już się na jakiś skuszę to musi być to peeling cukrowy - tych solnych nie lubię. Jak widzicie otrzymałam do testów peelingi cukrowe wersję z olejem z czarnuszki oraz peeling z olejem kokosowym. W pierwszej chwili byłam zaskoczona tak małą pojemnością kosmetyku, ale powiem Wam, że są super do podróżnej kosmetyczki! Po co wozić ze sobą duże opakowanie kosmetyku, kiedy można wziąć małą saszetkę. Peelingi zużyłam do domowego pedicure'u i sprawdziły się bardzo fajnie. Zdecydowanie wygrywa u mnie wersja kokosowa - przepięknie pachnie! Bardzo chętnie kupię sobie kolejne opakowanie.
Kolejnym kosmetykiem, który wypróbowałam jest myjący mus do ciała z wyciągiem z limonki & olej z awokado. Pojemność musu to 200 ml i kosztuje on w regularnej cenie 19,99 zł. Dostępna jest jeszcze wersja musu z ekstraktem z malin & olejku ryżowego.

Przy produktach do mucia ciała najważniejszy dla mnie jest ich zapach. Tutaj jest on przyjemny, lekko cytrusowy, niezbyt mocny. Nie utrzymuje się na skórze po spłukaniu wody. Na uwagę na pewno zasługuje konsystencja musu jest jak pianka, bardzo delikatna. Oczywiście ma to swoje konsekwencje w szybszym zużywaniu produktu. Niemniej jednak przyjemnie się ją stosowało. Sama wolę jednak formułę żelu i to jeszcze najlepiej zamkniętym w opakowaniu z dozownikiem by ułatwić szybsze umycie się. 

Moja opinia jest szczera i fakt otrzymania kosmetyków nie wpłynął na nią w żaden sposób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY