Ekotyki w Krakowie 21-22 września 2019 - zapowiedź weekendu z kosmetykami naturalnymi

Cześć! Piszę do Was z ciepłego i słonecznego Seulu. Słyszałam, że w Polsce już przyszła jesienna aura, ale nie martwcie się! Wiąże się z tym bardzo dobra wiadomość - nadchodzi kolejna edycja Ekotykotyków czyli targów kosmetyków naturalnych w Pałacu Czeczotka na Rynku Głównym w Krakowie! Sama zamierzam wrócić tak by zdążyć na to wydarzenie!21 i 22 września 100 wystawców wypełni 1 i 2 piętro Pałacu kosmetykami, a także zdrowymi detergentami, naturalnymi świecami i ekoakcesoriami. Sama mam już wstępną listę produktów, które zamierzam uzupełnić. Skrupulatnie zużywała kosmetyki w przeciągu ostatnich miesięcy by nie zalegały w półkach. Czas teraz świadomie dobrać produkty, które posiadają dobre składy by przygotować skórę na zimę.

Poniżej zostawiam plakat z rozpiską marek, które biorą udział w tej edycji.   


      

Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry.

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki: www.fb.com/ekotyki
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wstęp na targi jest bezpłatny!

Kiedy? ​
21 i 22 września 2019 w godzinach 11:00-18:00 
Gdzie?​
Kraków, Pałac Czeczotka, ul. Wiślna 1 

Więcej:​ekotyki.pl

Jeżeli macie ochotę zobaczyć jak wyglądały wcześniejsze edycje Targów zapraszam do kliknięcia - www.nottooseriousblog.com/Ekotyki Odniesie Was do wcześniejszych postów o tej tematyce.

Z kim się widzę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY