Profesjonalne produkty do włosów marki Joico K-PACK Color Therapy - Olejek do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz Maska odbudowująca i przedłużająca trwałość koloru

Joico to marka profesjonalnych kosmetyków do włosów, które stworzyli sami fryzjerzy. Należy do Grupy Shiseido oferującej produkty do włosów prosto z USA. Marka znajdziecie głównie w salonach fryzjerskich. Osobiście tak je właśnie kojarzyłam, z eleganckimi, profesjonalnymi salonami fryzjerskimi. Na lutowym spotkaniu blogerskim miałam okazję zapoznać się z pokrótce z marką. Dostałam również upominek w postaci dwóch produktów z linii K-PACK Color Therapy. Postanowiłam podarować mamie te produkty do testowania, ponieważ w przeciwieństwie do mnie to ona rozjaśnia włosy. Stwierdziłam, że na jej włosach będzie bardziej rzetelnie wypróbować czy produkty dają sobie radę z regeneracją i utrzymaniem koloru. Ja dostałam do testowania próbki z serii nawilżającej, które czekają na swoją kolej. Za to o olejku i masce mogę napisać Wam spostrzeżenia mojej mamy.


JOICO K-PAK Color Theraphy Olejek do pielęgnacji i stylizacji włosów

Przedłuża trwałość i intensywność koloru włosów farbowanych, wzmacnia i odbudowuje zniszczone włosy. Zawiera filtry UV. Ułatwia układanie włosów, skraca czas suszenia, nadaje włosom połysk bez ich obciążania. Nakładać na umyte, wilgotne włosy. Dla wygładzenia można nakładać ponownie na suche pasma włosów.

Na stronie Joicopolska przeczytamy o produkcie: 

Delikatna i łatwa pielęgnacja nigdy jeszcze nie była tak prosta. Wyjątkowa mieszanka olejków odbudowuje włos, uwalnia energię i blask.

K‐PAK Color Therapy Restorative Oil chroni i wzmacnia kolor odbudowując przy tym uszkodzone włókna włosów. Wykorzystuje najbardziej innowacyjną technologię , QuadraBond Peptide Complex™, która intensywnie rekonstruuje zniszczone włosy, sprawia, że stają się mocniejsze, przedłuża nawet dwukrotnie trwałość i nasycenie ich koloru. Aktywne składniki zawarte w kompleksie redukują łamliwość włosów  o 65%  już po pierwszym użyciu; koncentrują się na nadaniu, nawet najbardziej słabym, pozbawionym życia włosom, pożądanej tekstury, miękkości, jedwabistości i  formy. 

  


JOICO K-PAK Color Therapy Luster Lock Maska odbudowująca i przedłużająca trwałość koloru. 


Naprawia, wzmacnia i uzupełnia utracone cząsteczki keratyny we włosach dla natychmiastowego zmiękczenia, wygładzenia i dodania blasku włosom farbowanym. Zatrzymuje pigment wewnątrz włosa. Maskę nałożyć na czyste, wilgotne włosy i pozostawić na włosach na 3-5minut a następnie spłukać.

Na stronie Joicopolska przeczytamy o produkcie:

JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock to nowy, rewolucyjny produkt do pielęgnacji włosów farbowanych. Ta najnowsza w portfolio marki maska - K-Pak Color Therapy Luster Lock - gwarantuje odżywienie nawet najbardziej osłabionym włosom i zatrzymuje pigment wewnątrz. Produkt sprawia, że włosy są aż 9 razy silniejsze oraz bardziej lśniące.

Ten produkt to klucz do zdrowych włosów po koloryzacji, ponieważ posiada wszystko, czego potrzeba do uzyskania natychmiastowej, głębokiej odbudowy, pięknego połysku, żywych kolorów i jedwabistej struktury przy jednoczesnym zachowaniu swojego ulubionego koloru.

Pokochasz go, ponieważ gwarantuje:

  • długotrwały połysk i ożywienie koloru podczas jednego zabiegu
  • wygładzenie włosów pogrubienie włosów i łatwość układania
  • wzmocnienie włosów i ochronę podczas stylizacji
  • ochronę przed uszkodzeniami
  • formułę dopasowującą się do rodzaju i kondycji włosów
     
Jak wypadły?

Mama stwierdziła, że olejek ma konsystencja suchego olejku - po aplikacji na dłoniach nie pozostaje tłusty nalot. Zapach jest bardzo przyjemny, nie jest to zapach kwiatów, kojarzą się jej z dobrymi perfumami. Nie jest to jednak duszący, przytłaczający zapach. Zapach maski jest również przyjemny. Mama rozjaśnia włosy farbami na bardzo jasny bond ze swojego naturalnego brązowego koloru. Odcień blondu nie zmienił się, mama była zadowolona. Przy stosowaniu powyższych produktów włosy nie puszą się, ale nie są także zbyt obciążone, łatwo się je układa. Maskę nakłada na umyte mokre włosy, zostawia ją na chwilę i spłukuje. Olejek natomiast nakłada już na wysuszone włosy do stylizacji. Włosy nabierają ładnego blasku i dobrze się układają nawet na następny dzień. Nadmienię jeszcze, że wydajność produktów jest zaskakująco dobra, szczególnie olejku, którego do aplikacji wystarczy na prawdę odrobina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY