Share Week 2017 - Twórcy polecają twórców. Polecane przeze mnie blogi.


Trwa właśnie coroczna akcja Share Week organizowana przez Andrzeja z bloga andrzejtucholski.pl. O co chodzi z tym całym Share Week? Do 26 marca na blogu publikujesz post z lubianymi przez siebie blogerami, a następnie link do wpisu zamieszczasz pod postem Andrzeja. Zostało zatem tylko 3 dni by podzielić się swoimi poleceniami! Następnie trzy wybrane przez siebie adresy blogów wklepujesz w formularz, znajdujący się w poście.

Myślę, że jest to na prawdę fajne przedsięwzięcie i z ochotą wezmę w nim udział. Sama chętnie przeczytam wasze typy. 

Nie umiem zdecydować się na tylko trzy propozycje, dlatego będzie ich tu więcej :) Jeżeli czyjś blog nie został wymieniony w tym wpisie, nie znaczy to, że nie lubię do niego zaglądać. Po prostu musiałam się ograniczyć z rozpisywaniem się ;)

bibaba.pl 
to blog Agnieszki, która skupia się przede wszystkim na kosmetykach do pielęgnacji. Nie ogranicza się jednak tylko do takich wpisów. 

Cherry Belle Makeup & Beauty 
Lubię tu zaglądać by dowiedzieć się co nieco o nowinkach w kosmetykach naturalnych oraz poczytać o nowościach.

kargawr.pl 
U Karoliny przeczytacie sporo o kosmetykach do makijażu, ale znajdzie się też miejsce dla pielęgnacji. Myślę, że mamy podobny gust co do kosmetyków i chętnie zaglądam co Karolina poleca.

agwerblog.pl 
to dla mnie kopalnia makijażowych inspiracji. Agnieszka zawsze jest na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi.

agnieszkabloguje.pl 
Na blog Agi również lubię zajrzeć by zainspirować się makijażem, bądź tematami DIY.

karografia.pl 
to miejsce idealne jeżeli chcecie zmienić wygląd bloga, tylko nie wiecie od czego zacząć. Karolina pomoże Wam rozpracować HTML, a jeżeli nie macie pojęcia co to w ogóle jest, to dalej jest to dobre miejsce. Po prostu zamówicie sobie u niej odpicowany szablon.

almostparadise.pl 
Bardzo polecam Wam zapoznać się z blogiem dziewczyn, a szczególnie z wpisami dotyczących zakupów na Aliexpress. Wierzcie mi, one wiedzą o czym piszą, w końcu widziały to na własne oczy mieszkając w Chinach!

Make-up Land 
Jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi promocjami związanymi z kosmetykami to koniecznie zaglądnijcie na ten blog :)

secretaddiction.pl 
Z tym blogiem znam się jeszcze przed tym, niż sama założyłam swój. Na prawdę wiele kosmetyków odkryłam dzięki poleceniom Eweliny.

Hedonizm i Eskapizm 
W sumie podobnie jak wyżej, z tym, że nie jest to typowy blog urodowy. Nie jest to dla mnie oczywiście żadnym problemem i chętnie czytam tematy dotyczące urządzania wnętrz czy DIY.


Czy znacie wymienione przeze mnie blogi?
Tak jak pisałam, bardzo chętnie przeczytam Wasze propozycje. Jeżeli nie zamierzacie brać udziału w Shere Week, możecie zostawić swoje propozycje blogów u mnie w komentarzu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY