Lakier CND Vinylux Weekly Top Coat - lakiery winylowe, które trzymają się na paznokciach do 7dni?

Od ponad pół roku noszę na paznokciach u dłoni hybrydy. Jest to bardzo wygodne, bo nie trzeba się martwić, że na drugi dzień lakier odpryśnie i będzie wyglądał nieestetycznie. Na paznokciach u stóp wolę stosować zwykłe lakiery, trzymają się tam na prawdę długo i wyglądają dobrze.
Ostatnio miałam okazję wypróbować lakiery winylowe Vinylux marki CND, które dostałam do testów od ekertnails.pl. Dokładniej zaprezentuje zestaw Vinylux, w którego skład wchodzą: 
  • Lakier Vinylux Rouge Red
  • Top Coat 
  • ScrubFresh (odtłuszczacz)Czym są lakiery winylowe?

Winylowy lakier do paznokci VINYLUX to rewolucja w nowoczesnej stylizacji paznokci. Lakier do paznokci winylowy zapewnia tydzień stylizacji oraz jako pierwszy nie wymaga użycia bazy. Lakier Winylowy do paznokci zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. W odróżnieniu od innych lakierów pozostaje na paznokciu nieskazitelnie piękny oraz z biegiem dni staje się coraz bardziej odporny. Dzięki wykorzystaniu technologii ProLight zaaplikowany na stylizację nawierzchniowy TopCoat wzmacnia efekt stylizacji poprzez ekspozycję na naturalne źródło światła.


Prezentowany zestaw możecie kupić na stronie sklep.ekertnails.pl w cenie 59zł. Możliwe jest również kupowanie pojedynczych kolorów z serii Vinylux, które są aktualnie w cenie 28zł.


Po zdjęciu hybryd z paznokci, postanowiłam pomalować je lakierem Vinylux. Udało mi się wyhodować dłuższe paznokci i bałam się, że lakier "niehybrydowy" szybko zetrze się z końcówek. Spróbowałam jednak i to co mogę o nim powiedzieć na początku, to, że kolor czerwieni jest na prawdę piękny. Uchwycić czerwień obiektywem jest na prawdę ciężko, aparat zawsze trochę przekłamuje odcień. W każdym razie jest to taka klasyczna czerwień, w której nie ma ani różowych, ani pomarańczowych tonów. 

Co do gęstości lakieru, to nie miałam problemu z rozlewaniem się po płytce. Dobrze się go rozprowadza. Do pełnego krycia należy nałożyć dwie warstwy lakieru, a następnie nałożyć top. 

Jeżeli chodzi o schnięcie, to przy nakładaniu topu na paznokcie, kolejne zdążą wyschnąć na tyle, by odcisnęły się na nich delikatne dotknięcia. Nie jest to jednak taka twardość jaką się uzyskuje w lakierach hybrydowych po wyjęciu z lampy. Przy większych uderzeniach, mogą pozostać ślady, ryski. Nie mniej jednak lakier schnie o wiele szybciej niż sztandarowy lakier do paznokci. 

A teraz najważniejsze, czyli trwałość. Producent deklaruje 7 dni trwałości. U mnie na paznokciach bez odpryskiwania wytrzymał 5 dni. Po tym czasie delikatnie zaczął ścierać się z końcówek paznokci u prawej ręki. Co wydaje mi się sporym sukcesem, jak na zwykły lakier do paznokci, który nie utwardzamy w lampie. 

Poprosiłam również moją kuzynkę, aby użyła lakieru Vinylux na swoich paznokciach. Oczywiście nie oszczędzała swoich rąk i paznokci, bo przy dwójce maluchów po prostu nie da się tego zrobić :) U niej w stanie idealnym lakier wytrzymał co prawda tylko 3 dni, ale paznokcie miała mocno osłabione i rozdwajające się. Pewnie zwykły lakier odprysłby już po jednym dniu.
Z hybryd pewnie nie zrezygnuję, ale robiąc sobie od nich przerwy, chętnie sięgnę po lakiery Vinylux. A zdecydowanie częściej będę je używać do paznokci u stóp. Dołączony do zestawu cleaner będzie odpowiedni przede wszystkim dla osób, które posiadają tłustą płytkę paznokcia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje bardzo za każdy pozostawiony komentarz :)

Copyright © 2014 Not Too Serious Blog , Blogger
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY